MalTec Mop Parowy HDS 4000W

Wrz 19, 2017 autor:

W rankingu popularności mopów parowych, model MalTec znalazł się na samym szczycie listy, dzięki swojej funkcjonalności i wygodzie użytkowania.

MalTec Mop Parowy HDS 4000W

Mop parowy to urządzenie do czyszczenia, które poradzi sobie z uporczywymi plamami na dywanie, brudnymi oknami i wszelkim rodzajem trudnodostępnych zanieczyszczeń. Jego końcówka obraca się w czterech płaszczyznach, w lewo i prawo oraz góra-dół. Dzięki temu z łatwością dotrzemy do wszystkich ciężko dostępnych miejsc, bez zbędnego schylania się. W dogodny sposób możemy wyprostować mopa i odstawić na bok, a jego kształt spowoduje, że się na pewno nie przewróci. Kabel od czyścika można zwinąć w prosty sposób poprzez nawijanie go na dwa zwijacze, a jeszcze prościej go rozwinąć, używając praktycznego przekręcanego zwijacza. Mop wyposażony jest w jedenaście końcówek, a w tym mop, mikrofibra ze ściągaczem zapobiegającym ześlizgiwaniu się, ślizgacz używany do czyszczenia dywanów oraz powierzchni materiałowych. Do tego dochodzi też prosta dysza, mała okrągła szczotka z nylonu, duża okrągła szczotka z nylonu, które sprawdzają się niesamowicie przy czyszczeniu piekarników, mikrofalówek, kafelków, kranów i kabin prysznicowych oraz dysza z łopatką, która czyści lepkie i tłuste zabrudzenia z piekarników, zakrzywiona dysza najlepsza do czyszczenia trudno dostępnych i małych miejsc oraz końcówka do szyb, którą wyczyścimy prysznic, szkło w meblach, lustra i nawet okna. Z kolei nakładka z materiału wygładzi oraz odświeży odzież i obrusy. Prezentowany model mopa to tak na prawdę wielofunkcyjne urządzenie czyszczące, które czyści podłogi oraz dywany.

mop parowy wielofunkcyjny

okazje.info.pl

Funkcjonalność przede wszystkim

Łatwa i szybka zmiana funkcji z mopa parowego w ręczne urządzenie do czyszczenia parą to dodatkowa zaleta tego modelu. Główka mopa obraca się pod kątem, dzięki czemu dociera do trudno dostępnych miejsc. Posiada regulator pary, a to pozwala na dostosowanie intensywności pary do czyszczonego miejsca. Mop jest wyposażony w duży 450 mililitrowy pojemnik, wystarczający na długi okres pracy. Jego uzupełnianie jest proste, wystarczy odkręcić kurek, uzupełnić wodę, najlepiej destylowaną i zakręcić kurek. Czyścik posiada wygodny uchwyt, natomiast przedłużka do mopa jest specjalnie wyprofilowana, tak aby wygodnie nim sterować.

małe AGD - sprzątanie