Lodówki z systemem No Frost

Mar 19, 2017 autor:

Nowoczesne lodówki posiadają wiele udogodnień dla użytkowników, a wśród nich system odmrażania zamrażalnika No Frost. Taką funkcję posiada między innymi lodówka marki Bosch, model KGN36VL25E, która zajęła pierwsze miejsce w rankingu popularności lodówek z tym systemem wśród klientów porównywarki cen Okazje.info. 

Bosch KGN36VL25E

Model ten został wyposażony w wiele przydatnych i ułatwiających użytkowanie funkcji, a wśród nich automatyczne rozmrażanie chłodziarki. Lodówka posiada półki wykonane ze szkła bezpiecznego, alarm niedomkniętych drzwi, alarm wzrostu temperatury. Są to funkcje zapewniające bezpieczeństwo żywności przechowywanej w lodówce. Lodówka jest bezszronowa – No Frost, a czas utrzymania temperatury w przypadku braku zasilania wynosi aż 18 godzin. Lodówka ma kolor srebrny. Wśród dodatkowych funkcji i udogodnień znajdziemy oświetlenie ledowe, system Multi Airflow, szufladę z kontrolą wilgotności, komorę świeżości. Wymiary lodówki to głębokość 65 cm i wysokość 185 cm. Lodówka jest objęta 24-miesięczną gwarancją. Klasa energetyczna lodówki to A+, a klasa klimatyczna SN, T. Lodówka posiada jeden agregat i dwa termostaty.

lodówka z systemem no frost

okazje.info.pl

Pojemność użytkowa chłodziarki to 221 litrów, a pojemność użytkowa zamrażarki to 66 litrów. Zamrażalnik jest umieszczony na dole lodówki. Poziom emitowanego hałasu to 45 dB. Lodówka jest sterowana elektronicznie. Posiada funkcję szybkiego chłodzenia oraz szybkiego zamrażania. Wyposażona jest w jedną półkę na butelki, jedną szufladę na warzywa i owoce, jedną szufladę świeżości, trzy półki w drzwiach, trzy szuflady w zamrażarce oraz cztery półki szklane w chłodziarce, a do tego pojemnik na jajka, pojemnik na kostki lodu i tacę do zamrażania owoców.

 

duże AGD - chłodzenie