Lodówka Samsung RB29FERNCSS

Maj 16, 2017 autor:

Jeśli marzy Ci się porządna lodówka o wysokiej klasie energetycznej A++, która posiada również między innymi unikalny system no frost oraz praktyczną komorę świeżości, model Samsung RB29FERNCSS jest zdecydowanie dla Ciebie. Aby jeszcze bardziej zachęcić do zakupu producent umieścił w urządzeniu funkcję wakacje, dzięki któremu gdy nie ma nas dłużej w domu, to oszczędzimy sporo energii elektrycznej. Brzmi zachęcająco, prawda?

Ciesz się zaletami lodówki Samsung RB29FERNCSS

Oczywiście to nie koniec tego, czym zachęca do siebie opisywane urządzenie. Wspomnijmy chociażby o długiej, dziesięcioletniej gwarancji producenta na silnik, funkcji multiflow idealnie równomiernie rozprowadzającej chłodne powietrze po całym wnętrzu lodówki, wyświetlaczu elektronicznym dzięki któremu możemy banalnie prosto sterować wbudowanymi funkcjami i oświetleniu led, które jest energooszczędne i bardzo wydajne za razem. Ach, zapomnielibyśmy o funkcji automatyczego odszraniania: szron w sprzęcie Samsunga automatycznie odprowadzany jest na zewnątrz, dzięki czemu lodówkę musimy czyścić o wiele rzadziej.

Przejdźmy teraz do twardych, technicznych parametrów. Samsung RB29FERNCSS ma wykończenie w kolorze srebrnym, zamrażarkę umieszczoną na dolę, jeden agregat prądotwórczy, dwa poręczne termostaty. W ciągu doby jest on w stanie zamrozić do nawet trzynastu kilogramów jedzenia, a w przypadku braku prądu będzie on chłodził jeszcze przez długie dwanaście godzin. Na koniec podkreślmy jeszcze raz klasę energetyczną lodówki: to A++, jedna z najwyższych obecnie dostępnych na rynku.

 

duże AGD - chłodzenie, Recenzje