Lodówka Liebherr CU 3311 Comfort

Maj 30, 2016 autor:

Liebherr CU 3311 Comfort to lodówka, w któej zmieścimy do 84 litrów jedzenia. Posiada ona cztery duże szuflady umieszczone na drzwiach oraz pięć komfortowych, szklanych półek zlokalizowanych w głównej części urządzenia. Aby jak najwygodniej móc otwierać i zamykać drzwi tej chłodziarko-zamrażarki, producent umieścił na nisz długi uchwyt o ergonomicznym kształcie.

1

Liebherr CU 3311 Comfort – dla Twojej kuchni

Model Liebherr CU 3311 Comfort pracuje w wysokiej klasie energetycznej A++. W związku z tym rocznie zużywa on średnio 210 kilowatogodzin prądu. Jeśli chodzi o poziom wytwarzanego przez urządzenie hałasu, to wynosi on zaledwie 39 decybeli. Produkt posiada dwoje drzwi, przy czym za górnymi schowana jest część chłodząca, zaś za dolnymi – zamrażarka. Producent zadbał też o to, by drzwi móc otwierać zarówno na prawo, jak i na lewo, zależnie od tego jak je zamontujemy.

Korpus omawianej chłodziarko-zamrażarki ma kolor biały. W przypadku zasilania sprzęt jest w stanie utrzymać właściwą temperaturę przez długie 27 godzin. W chłodziarce znajdziemy jeden pojemnik na warzywa i półkę na butelki, zaś w zamrażarce – trzy duże pojemniki. Wymiary Liebherr CU 3311 Comfort to 180 centymetrów (wysokość) x 55 centymetrów (szerokość) x 63 centymetry (głębokość).

duże AGD - chłodzenie