Letnia metamorfoza cenowa w RTV Euro AGD

Lip 11, 2016 autor:

W najnowszej ofercie RTV Euro AGD ceny zmieniają się na lepsze. W gazetce promocyjnej ważnej do 5.09.2016 lub wyczerpania zapasów znajduje się mnóstwo produktów, które kosztują teraz mniej pieniędzy. Atrakcyjna promocja obejmuje sprzęt AGD – pralki, lodówki i zamrażarki. Ponadto lider rynku Rtv i AGD w Polsce oferuje nam zakupy w korzystnych ratach 50 x 0 %. Zobaczmy, na co warto zwrócić uwagę podczas odwiedzin w sklepie.

pralka

Pralka Bosch Serie 6 Avantixx kosztuje tylko 1599 zł

Pralka Bosch Serie 6 Avantixx to model o najwyższej klasie energetycznej A+++, który zdecydowanie wpłynie na obniżenie domowych rachunków. Zastosowanie opcji TimePerfect skraca czas prania o 65%. To doskonałe rozwiązanie dla zabieganych osób. Ten produkt wyposażono również w silnik EcoSilence Drive, który cechuje się cichą pracą i niskim poborem energii. Funkcja EcoPerfect spodoba się osobom, które chcą zadbać o środowisko naturalne. Jej włączenie sprawi, że pralka zużyje znacznie mniej prądu i wody.. Produkt posiada także funkcję idealną dla alergików, która ogranicza ilość zastosowanej do prania  piany oraz dokładnie wypłukuje detergent, by zminimalizować ryzyko uczulenia. Istotnym faktem jest umieszczenie w pralce blokady przycisków, aby uniemożliwić dzieciom zmianę programu. Teraz ten produkt można nabyć w cenie 1599 zł.

lodówka

Kompaktowa lodówka Candy w świetnej cenie 770 zł

Kompaktowa lodówka Candy ma sprytną funkcję – potrafi zamieniać szron w parę wodną, która odprowadzana jesy na zewnątrz urządzenia. Dzięki temu produkt łatwo utrzymać w czystości, bo nie wymaga częstego mycia. Lodówka posiada klasę energetyczną A+ oraz półki wykonane z bezpiecznego szkła hartowanego. Dzięki nim przypadkiem przewrócona żywność nie rozleje się po całej lodówce, lecz zatrzyma w jednym miejscu. To znacznie ułatwia utrzymanie czystości w  środku. Ponadto półki tego rodzaju mają dużą odporność na pęknięcie i zarysowanie, a także kilkukilogramowy ciężar. Cena lodówki wynosi tylko 770 zł.

lodwówka electro

Lodówka Candy ze stali nierdzewnej za jedyne 1199 zł

Lodówka Candy wykonana ze stali nierdzewnej w srebrnym kolorze to produkt atrakcyjny zarówno w aspekcie praktycznym, jak i wizualnym. Ten model posiada klasę energetyczną A++, dzięki której można zaoszczędzić znaczną ilość energii i obniżyć rachunki za prąd. Produkt potrafi skroplić wodę w szron, który lokuje się na ściankach chłodziarki, a następnie wydostaje na zewnątrz w postaci pary. Proces ułatwia utrzymanie lodówki w czystości i znacznie odwleka czas kolejnego rozmrażania. Model wyposażono także w energooszczędne oświetlenie LED, które ułatwia szybkie odnalezienie potrzebnych produktów. Ta praktyczna i stylowa lodówka będzie wspaniale prezentować się w każdej kuchni. Teraz można ją nabyć na jedyne 1199 zł.

pralka

Pralka Electrolux EWF1264EOW z elektronicznym wyświetlaczem w cenie 1199 zł

Pralka Electrolux to produkt o prędkości 1200 obr./min i klasie energetycznej A+++, gwarantującej dużą oszczędność energii i tym samym niższe rachunki za prąd. Model posiada elektroniczny wyświetlacz, dzięki któremu można między innymi ustawić program skróconego prania. Ta praktyczna funkcja dopasuje najkrótszy optymalny czas prania bez obaw o zniszczenie ubrania. Ten produkt posiada automatykę prania Fuzzy Logic, który kontroluje temperaturę, poziom wody, obciążenie i obroty silnika. Umożliwia to idealne dopasowanie zużycia prądu i wody do wielkości prania. Zapełnienie całej pralki nie jest konieczne, można uprać tylko parę sztuk odzieży i płacić mniejsze rachunki. Produkt wyposażono również w blokadę przycisków, uniemożliwiającą dzieciom manipulowanie w czasie prania. Pralka ma także funkcję „mniej zagnieceń”, która ułatwia późniejsze prasowanie.

Gazetki