Kuppersbusch IGVE 6610.0 – zmywarka za prawie 10 000 zł

Maj 27, 2016 autor:

Tak, to propozycja dla tych, któzy mają zdecydowanie więcej w portfelu. Ale mimo to jest ona zdecydowanie warta przyjrzenia się. Zintegriwana zmywarka do zabudowy Kuppersbusch IGVE 6610.0 to bowiem ponadprzeciętna jakość, która będzie Ci służyć przez bardzo długie lata, nawet jeśli będziemy ją intensywnie wykorzystywać. Co więcej – na raz umyjemy w niej aż trzynaście kompletó naczyń, więc nie będzie najmniejszego problemu z szybkim pozmywaniem po rodzinnym obiedzie czy imprezie w gronie znajomych.

Zmywarka zintegrowana do zabudowy Kuppersbusch IGVE 6610.0 o szerokości 60 cm.

Kuppersbusch IGVE 6610.0 – poznaj jej cechy

Standardowo we wspomnianym modelu umyjemy 13 zestawów naczyń, jednak po dokupieniu szuflady Multiflex 1251 bez problemu pozmywamy jeszcze jeden dodatkowy komplet. Urządzenie posiada między innymi centralny dozownik środków myjących, mocny wymiennik ciepła czy elektroniczny system informacji o braku nabłyszczacza bądź soli. Użytkownik do wyboru dostaje sześć programów pracy zmywarki, w tym płukanie wstępne, prędkość turbo, delikatny, automatyczny, oszczędny oraz intensywny

Możemy także opóźnić start pracy sprzętu czy śledzić na wyświetlaczu elektronicznym czas pozostały do końca lub rozpoczęcia procesu zmywania. Ale to nie koniec. Kuppersbusch IGVE 6610.0 to także program połowy załadunku, specjalna strefa jeszcze intensywniejszego zmywania. sygnał dźwiękowy i świetlny o końcu procesu mycia, regulowana wysokość położenia kosza górnego czy poręczne kosze Multiflex. Sprzęt działa w klasie energetycznej A++ i w trakcie zmywania wytwarza hałas do 45 decybeli.

Więcej zmywarek w podobnych i niższych cenach znajdziecie na http://www.okazje.info.pl/sprzet-agd/zmywarki/.

duże AGD - zmywanie