Kuchnia gazowa AMICA 617GGH5.43HZpTabDN(Xx)

Sie 08, 2017 autor:

AMICA 617GGH5.43HZpTabDN(Xx) to kuchnia gazowa z chłodnym frontem, dzięki zastosowaniu konstrukcji trzyszybowej oraz wewnętrznej szyby refleksyjnej. Pozwala to diametralnie zmniejszyć temperaturę na froncie piekarnika, co stanowi doskonałe zabezpieczenie szczególnie jeśli w domu są dzieci.

Nowoczesna i funkcjonalna

Kuchnia Amica 617GGH5.43HZpTabDN(Xx) posiada funkcję programowania, a zastosowane w niej technologie to między innymi zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu – zapewniająca bezpieczeństwo funkcja, która odcina dopływ gazu w razie przypadkowego zgaszenia płomienia. Kuchnia posiada zwiększoną płaszczyznę roboczą rusztu, która polega na tym, że kuchenka ma dużą i stabilną płaszczyznę roboczą, która pozwala na szybkie oraz komfortowe gotowanie potraw, nawet przy użyciu kilku dużych naczyń jednocześnie. Przepisy na drzwiach to kolejna doskonała funkcja – to praktyczny poradnik dostępny w zasięgu ręki, który zawiera informacje o rodzaju potrawy, temperaturze, poziomie oraz czasie pieczenia. Kuchnia posiada wyświetlacz cyfrowy. Płyta grzewcza jest gazowa  – wykorzystuje gaz ziemny w przypadku podłączenia do sieci gazowej lub mieszaninę propan-butan (LPG) w przypadku korzystania z butli.

kuchenka gazowa

okazje.info.pl

Płyty gazowe mogą występować w formie emaliowanej, szklanej, ceramicznej lub stalowej. Wyposażone są w palniki gazowe oraz ruszt, na którym użytkownik stawia garnki. Płyty gazowe zapewniają niższe koszty użytkowania niż np. płyty elektryczne. Moc grzewcza pola 1 to 1000 W, pola 2 1800 W, pola 3 1800 W, a pola 4 2800 W. Pola grzewcze stanowią palniki gazowe. Zapalarka gazu znajduje się w pokrętle. Zapalarka zintegrowana jest z pokrętłami i uruchamia się automatycznie po ich przekręceniu. Kuchenka posiada zabezpieczenie przeciwwypływowe oraz emaliowany, dwudzielny ruszt. Jej pokrywa została wykonana ze szkła. Wnętrze urządzenia wykonano ze stali nierdzewnej, która jest wyjątkowo łatwa w czyszczeniu i gwarantuje równomierne rozchodzenie się fal. Kolor kuchenki to Inox. Jej wymiary to szerokość 60 cm, głębokość 60 cm i wysokość 85 cm. Kuchenka posiada dodatkowo schowek na naczynia. Więcej tego typu urządzeń znajdziemy tutaj

duże AGD - gotowanie