Kuchenka gazowa Amica 57GGH1.23OFPXv

Maj 02, 2017 autor:

Amica 57GGH1.23OFPXv to kuchenka gazowa z piekarnikiem gazowym, który pozwala szybko uzyskać wysoką temperaturę i jest idealny do przygotowania potraw z dobrze wypieczoną, przyrumienioną powierzchnią, takich jak chociażby pasztet. Zwiększona pojemność piekarnika pozwala na maksymalne wykorzystanie przestrzeni oraz ułatwia przygotowanie dużych potraw, a gdy płomień zgaśnie wskutek zalania palnika lub przeciągu, zabezpieczenie automatycznie odetnie dopływ gazu. W ten sposób wyeliminowane zostaje niebezpieczeństwo jego ulatniania się.

Wygodna i bezpieczna

Ruszty na płycie z palnikami gazowymi posiadają bardzo dużą i stabilną płaszczyznę roboczą, co pozwala na komfortowe gotowanie nawet w kilku dużych garnkach jednocześnie. Zatem możemy ugotować naraz szybciej i więcej. Dzięki specjalnemu rodzajowi powłoki piekarnika tłuszcz nie przywiera do jego ścianek, co znacząco ułatwia czyszczenie piekarnika i zachowanie go w higienicznej czystości. Praktyczny poradnik dostępny jest w zasięgu ręki i zawiera informacje o rodzaju potrawy, temperaturze, poziomie oraz czasie pieczenia. Schowek z kolei pozwala przechowywać bezpiecznie przybory kuchenne.

kuchnia gazowa

okazje.info.pl

Jest to kuchenka gazowa wolnostojąca, sterowana mechanicznie, posiadająca zabezpieczenie przeciwwypływowe gazu. Ma dużą pojemność określaną jako XXL i piekarnik o pojemności 58 litrów. Wnętrze wykończone jest emalią łatwoczyszczącą. Piekarnik posiada jeden tryb grzania. Ma też dwa ruszty, cztery moduły grzewcze o wymiarach:

  • 1 x 40 mm,
  • 2 x 65 mm,
  • 1 x 90 mm.

Szerokość kuchenki to 500 mm,wysokość 850 mm, a głębokość 600 mm. Waga kuchenki to 39 kg, klasa energetyczna A, a moc przyłączeniowa to 2000 W. Kolor frontu to Inox. Wyposażenie to przepisy na drzwiach, schowek na akcesoria kuchenne.

duże AGD - gotowanie