Kompaktowy parowar Tefala – model VS4003

Lis 27, 2016 autor:

Parowar Tefal Vitacuisine Compact VS 4003 charakteryzuje się mocą 1800 W i umożliwia przygotowanie aż trzech dań równocześnie. Co bardzo istotne, zapachy i smaki przyrządzanych potraw nie ulegają zmieszaniu, a będące na wyposażeniu tacki, pozwalają na gotowanie mięsa w naturalnym sosie lub marynacie. Parowar posiada również bardzo innowacyjna funkcja Vitamin+, której zadaniem jest przyspieszenie parowania i przyczynienie się do tego, aby składniki nie traciły swoich wartości odżywczych. Produkty doskonale zachowują witaminy, swój kolor i właściwości. Łączna objętość trzech pojemników to 10,3 litra, co z pewnością jest wystarczające, aby przygotować zdrowy obiad dla całej rodziny, i to co równie ważne, w krótkim czasie. Dodatkowo na wyposażeniu znajdują się kubeczki smaku, czyli cztery szklane pojemniki do przygotowywania deserów i musów.

Parametry techniczne parowaru

Dzięki swojej budowie (specjalny patent Tefal), możliwe jest jego przechowywanie nawet w małej kuchni, dzięki czemu idealnie nadaje się na świąteczny prezent. Sprawdzi się bowiem w każdym mieszkaniu. Dużo miejsca można zaoszczędzić wkładając jeden pojemnik w drugi, a następnie umieszczając je na podstawie urządzenia.

parowar tefal

okazje.info.pl

Charakterystyka parowaru Tefal VS4003:
– Moc 1800 W;
– Kolor srebrno-czarny;
– Sterowanie przy pomocy programatora elektronicznego;
– Trzy pojemniki (pojemniki mogą być myte w zmywarce);
– Waga 4 kg;
– Posiada wskaźnik poziomu wody oraz minutnik elektroniczny do 60 minut;

W zestawie z urządzeniem producent udostępnia instrukcję obsługi w języku polskim, kartę gwarancyjną (gwarancja 24 miesiące), książkę kucharską, dwie tacki do gotowania potraw w naturalnych sosach i w marynacie.

małe AGD - gotowanie