Kompaktowa zmywarka do małej kuchni Bosch SKE52M65EU

Lut 26, 2017 autor:

Bosch SKE52M65EU to zmywarka do zabudowy modułowej o niewielkich rozmiarach, bardzo kompaktowa, a przez to idealna do niewielkich kuchni w kawalerkach, mieszkaniach studenckich czy domkach letniskowych. Zmywarka do zabudowy Bosch SKE52M65EU należy do serii Active Water. Zmywarka ma wiele przydatnych funkcji, jak np. sensor załadunku czyli czujnik badający liczbę naczyń załadowanych do zmywarki. W ten sposób urządzenie dostosowuje ilość wody do wielkości załadunku, co ma znaczny wpływ na jej oszczędność. AquaSensor to system czujników wielokrotnie kontrolujących stopień zabrudzenia wody, podczas jednego procesu zmywania, dzięki czemu do zmywarki doprowadzane jest tylko tyle wody, ile jest niezbędne, aby efekt mycia był idealny.

Funkcje  i parametry zmywarki

Zmywarka posiada również funkcję VarioSpeed, która pozwala na skrócenie czasu programów długich nawet o 60 %. Zmywarka zmywa wówczas równie efektywnie jak przy zastosowaniu normalnego trybu. Wymiennik ciepła spełnia w zmywarce wiele funkcji:

  • zabezpiecza delikatne naczynia przed szokiem termicznym – jest to istotne podczas zmywania delikatnych naczyń,
  • gwarantuje higieniczne suszenie, ponieważ naczynia suszone są bez dostępu powietrza z zewnątrz,
  • pozwala zaoszczędzić energię, ponieważ raz ogrzana woda wykorzystywana jest do kolejnego etapu zmywania.
zmywarka bosch do zabudowy modułowej

okazje.info.pl

Zmywarka ma pojemność sześciu kompletów naczyń. Posiada pięć programów zmywania oraz dwie funkcje dodatkowe: VarioSpeed Plus, Higiena Plus. Dostępnych jest pięć temperatur zmywania, a zmywarka ma innowacyjny trzyczęściowy system filtrów. Komora zmywarki została wykonana ze stali szlachetnej. Posiada możliwość programowania czasu startu w zakresie od jednej do dwudziestu czterech godzin. Wyposażona jest też we wskaźnik braku soli i nabłyszczacza na panelu AquaStop. Klasa energetyczna zmywarki to A+.  Klasa suszenia to A, klasa zmywania również A. Poziom emitowanego hałasu wynosi 47 dB, a zużycie wody 8 litrów. Szerokość zmywarki to 59,5 cm, a waga 35 kg. 

duże AGD - zmywanie