Kolorowe lodówki Haier idealne do nowoczesnej kuchni

Maj 06, 2014 autor:

Jeszcze do niedawna zdecydowana większość chłodziarko-zamrażarek była koloru białego, przez co ciężko było je dopasować do wystroju kuchni. Na szczęście coraz więcej producentów wprowadza na rynek urządzenia w innych barwach. Dowodem na to jest marka Haier, w której ofercie od niedawna znajdziemy modele o kolorach beżowym (A2FE635CCJ), czerwonym (A2FE635CRJ) oraz pomarańczowym (A2FE635COJ).

Funkcja szybkiego mrożenia i błyskawicznego chłodzenia

Powyższe chłodziarko-zamrażarki posiadają konstrukcję trzydrzwiową (jedne drzwi chłodziarki plus dwa niezależne zamrażalniki). W każdym z nich znajdziemy między innymi funkcję szybkiego mrożenia, specjalną komorę chłodzącą służącą do przechowywania produktów mających tendencję do szybkiego psucia się czy opcję błyskawicznego chłodzenia niezastąpioną w upalne dni.

Kolorowa lodówka Haier

źródło: Haier

Ekran LCD i system Total No Frost – Funkcjonalność i wygoda

Warto również zaznaczyć obecność funkcji powolnego rozmrażania, wyposażenie w jasne i energooszczędne oświetlenie LED, opcję alarmu w przypadku niedomknięcia drzwi oraz ekran LCD, na którym ustawimy na przykład temperaturę panującą wewnątrz poszczególnych części urządzenia. Modele A2FE635CCJ, A2FE635CRJ i A2FE635COJ wyposażone są także w system Total No Frost zapobiegający powstawaniu szronu oraz pracują w klasie energetycznej A+.

Beżowa lodówka Haier

źródło: Haier

Pojemność, jaką mają nowe chłodziarko zamrażarki Haier, to 347 l (99 l zamrażalniki, 248 l chłodziarka). Cena za wersję czerwoną i pomarańczową to 2 999 zł, zaś wersja beżowa kosztuje o 30 zł więcej.

duże AGD - chłodzenie, Nowości, TOP news