Klasyczna wieża w rankingu popularności wg Okazje.info

Paź 24, 2017 autor:

Szukasz sprzętu, który sprosta Twoim wszystkim oczekiwaniom? W takim razie zerknij na tę wieżę – to sprzęt, który z pewnością spodoba się większości. Dodatkowo znalazła się w październikowym rankingu popularności wieży Hi-Fi na wysokim, trzecim miejscu. Zobacz bardzo klasyczną w formie wieża Panasonic SC-PM250.

Nowoczesność i klasyka 2 w 1

wieża hi-fi o klasycznym wyglądzie

okazje.info.pl

Model SC-PM04EC-S to miniwieża o klasycznym wyglądzie, ale nowoczesnej mocy, zapewniającej czyste i przyjemne dla ucha brzmienie. Został wyposażony w wejście USB. Może odtwarzać muzykę z płyt CD, CD-R, CD-RW oraz z urządzeń USB 2.0. Wieża wyposażona została w dwa głośniki. Panel przedni jednostki głównej jest wykonany z aluminium nadającego panelowi i pokrętłu regulacji głośności solidny i luksusowy wygląd. Wieżę wyróżnia doskonała jakość dźwięku. Za pomocą zaprogramowanych ustawień korektora można wybrać spośród czterech brzmień:

  • Heavy,
  • Clear,
  • Soft,
  • Vocal.

Można też ręcznie wyregulować tony niskie i wysokie. Z kolei wśród trybów odtwarzania użytkownik ma do wyboru odtwarzanie wybranego utworu, odtwarzanie wybranego albumu z płyty oraz odtwarzanie losowe. Urządzenie obsługuje etykiety ID3 w wersji 1.0 oraz 1.1, co pozwala na sprawdzanie informacji o utworze. Urządzenie może wyświetlać dane tekstowe nadawane przez system danych radiowych RDS, który jest dostępny w niektórych stacjach. Moc prezentowanego modelu to 20 W. Może odtwarzać utwory w formacie MP3. Ma możliwość zapamiętania trzydziestu stacji radiowych. Waży około pięciu kilogramów i ma w zestawie pilota.

sprzęt RTV - muzyka