Kamera samochodowa Overmax CamRoad 6.1

Kwi 09, 2017 autor:

Overmax CamRoad 6.1 to kamera samochodowa full HD z funkcją GPS, która w kwietniowym rankingu popularności wg Okazje.info zajęła wysokie drugie miejsce, zyskując ponad dziesięć procent głosów. 

Estetyczna i niezawodna

Prezentowana kamera samochodowa – wideorejestrator posiada metalową obudowę i szereg nowoczesnych rozwiązań, które przydadzą się każdemu kierowcy. W urządzenie między innymi wbudowano GPS, który pozwala na dokładne określenie swojej pozycji, a system WDR czyli Wide Dynamic Range sprawi, że żaden detal nie umknie obiektywowi kamery.

wideorejestrator z rankingu

okazje.info.pl

Kamera nagrywa w rozdzielczości Full HD 1920×1080 p, a znakomitą jakość obrazu gwarantuje zastosowanie sześciu szklanych obiektywów i niezwykle czułego sensora AR0330. Obraz jest wówczas bardzo szczegółowy, a do tego bardzo płynny. Automatyczna konwersja H.264 daje najwyższą jakość przy zachowaniu niewielkiej objętości plików wideo. Kamera jest w pełni automatyczna, a moduł GPS rejestruje historię przebytej trasy na mapie. Kamera uruchamia się w momencie przekręcenia kluczyka w stacyjce. Wbudowany detektor uruchamia nagranie równo z wykryciem ruchu i startem pojazdu. Istnieje możliwość rozbudowy pamięci do 32 GB stosując dodatkową kartę pamięci. Kamera posiada możliwość wyboru jakości nagrań – w systemie SD, HD i FULL HD.

Parametry techniczne

Kamera została wyposażona w obiektyw klasy A+, szerokokątny, 165 stopni. Posiada też funkcję aparatu, która pozwala na wygodne robienie zdjęć w rozdzielczości 12 Mpx. Posiada też tryb nocny z funkcją automatycznego przełączenia, wbudowany mikrofon i głośnik. Metalowa obudowa występuje w dwóch wersjach kolorystycznych. Dzięki funkcji stabilizacji obrazu uzyskamy idealne nagranie w trudnych warunkach. 

 

sprzęt RTV - obraz