JBL Charge 3 – wodoodporny głośnik bezprzewodowy

Maj 14, 2016 autor:

Bezprzewodowy głośnik wysokiej jakości, który można używać także jako powerbank? Tak, to możliwe! Taki zestaw możliwości spotkamy w głośniku Bluetooth JBL Charge 3. Co ważne, wspomniany sprzęt jest wodoodporny, można go więc bez obaw używać podczas różnorodnych imprez w plenerze. A jeśli produkt nam upadnie, nie ma obaw o uszkodzenia, za co odpowiada solidna obudowa z wytrzymałego materiału. Brzmi fenomenalnie, prawda?

1Akumulator wspomnianego modelu ma pojemność wynoszącą aż 6 000 mAh, co pozwala na 20 godzin słuchania muzyki. Wspomnieć należy także o możliwości ładowania tabletów i smartfonów (poprzez złącze USB) oraz o wbudowanym głośnomówiącym zestawie, który posiada funkcję usuwania echa oraz tłumienia zakłóceń, dzięki czemu prowadzone rozmowy będą bardzo wyraźne. Jeśli chodzi o poruszony wcześniej temat wodoodporności, znajduje się ona na poziomie IPX7, co pozwala na zanurzenie JBL Charge 3 w wodzie o głębokości 1 metra na czas do 30 minut.

Do opisywanego modelu można przesyłać jednocześnie dane z trzech urządzeń (korzystając z technologii Bluetooth). Można także łączyć głośniki ze sobą, podłączając do nich także inne modele marki JBL wyposażone w technologię JBL Connent. Maskownica produktu jest tkana, a gumowe wykończenie możemy wybrać w kolorze niebieskim, turkusowym, szarym, czerwonym lub czarnym.

JBL Charge 3 na sklepowych półkach pojawi się w ostatnich dniach maja bieżącego roku. Ma on kosztować około 770 zł.

sprzęt RTV - muzyka