iPhone 7 coraz bliżej!

Lip 18, 2016 autor:

Firma Apple zdążyła nas już przyzwyczaić do tego, że każdego roku na rynku pojawia się nowy iPhone. Nie inaczej jest tym razem, premiera iPhona 6s odbyła się we wrześniu 2015, stąd też w internecie pojawia się coraz to więcej nowinek na temat jego następcy. Mimo że oficjalnej zapowiedzi od Apple wciąż nie ma, to o nowym produkcie wiemy już całkiem sporo. Jednakże cała ta wiedza opiera się wyłącznie na przeciekach, do których docierają fani. Czego więc możemy spodziewać się po nowym dziecku firmy z Cupertino?

Nowy iPhone – co przyniesie?

Wciąż nie ma pewności czy nowy model będzie miał w ogóle oznaczenie z cyfrą „7”. Jednakże bazując na kolejności powstawania poszczególnych modeli (5, 5s, 6, 6s) możemy się spodziewać, że właśnie tak będzie. Wszystko wskazuje również na to, że samym wyglądem niewiele będzie różnić się od swojego poprzednika.

To o czym najczęściej się mówi i, co wzbudziło również najwięcej kontrowersji jest pogłoska jakoby nowy iPhone miał zostać pozbawiony wejścia mini jack. Projekt trafił już do fabryk i nowe smartfony są już na etapie produkcji. Z filmów, które możemy znaleźć w sieci wynika że jest to prawdą. Wejście mini jack miało by być zastąpione przez drugi głośnik, a same słuchawki będą obsługiwane za pomocą portu lightning.

Wyglądem następca niewiele ma różnić się od swojego poprzednika. Wiele mówiło się również o tym że do wyboru będziemy mieć dodatkowy kolor, jakim miałaby być czerń, jednakże nie ma ku temu żadnych dowodów.

Inna pojemność niż dotąd?

Kolejną rzeczą jest informacja jakoby Apple miało w końcu zrezygnować z produkcji telefonów 16gb. Od teraz gamę prawdopodobnie rozpoczynać będzie model 32gb, zaś kończyć flagowiec o zawrotnej pojemności 256gb.

Z dodatkowych ciekawostek, istnieje duża szansa, że „siódemka” zostanie wyposażona również w nieco pojemniejszą baterię, czy nawet idąc za ciosem wymierzonym od Samsunga S7 Edge – pełną wodoodporność. Zarówno jak w przypadku iPhonów 6 i 6s spodziewamy się także wersji Plus, o większym wyświetlaczu. Na oficjalną premierę przyjdzie nam jednak zaczekać. Ponieważ jak co roku, nowy iPhone pojawi się prawdopodobnie dopiero we wrześniu.

Nowości