Inteligenty telewizor Toshiba L54

Mar 28, 2014 autor:

Nowy model Toshiba L54 spełnia wymogi każdego współczesnego użytkownika. Telewizor został wyposażony w ekran o rozdzielczości Full HD oraz dodatkową opcję, dzięki której możliwe jest konwertowanie obrazu 2D w technologię 3D. Ponadto, dzięki współczynnikowi Active Motion & Resolution +400, na ekranie Toshiby L54 nawet najbardziej dynamiczne sceny odznaczają się płynnym i naturalnym obrazem.

Omawiając ten model należy także zwrócić uwagę na jego dodatkowe funkcje. Toshiba L54 posiada wbudowany port Wi-Fi oraz podstawową już funkcję Smart TV. Pozwala ona użytkownikowi na dostęp do wielu dodatkowych aplikacji, takich jak np. VOD, Facebook czy YouTube. Ciekawostką może być także możliwość sprawdzenia aktualnej prognozy pogody. Telewizor wyposażony jest we wtyczki USB, HDD, co pozwala na odtworzenie muzyki lub filmów z innych, zewnętrznych nośników. Toshiba L 54 może zostać także połączona z laptopem, dzięki dodatkowemu portowi VGA.

fot. Toshiba

fot. Toshiba

Użytkownik sam może wybrać wielkość modelu, bowiem jest on dostępny jest w dwóch rozmiarach: o przekątnej 40” oraz 48”. Producenci projektując ten model postawili na elegancję, która sprawdza się w każdym domu. Toshiba L54 posiada bowiem klasyczną, czarną obudowę ze srebrnymi wykończeniami.

sprzęt RTV - obraz