Inteligentny piekarnik do zabudowy Bosch HBG 36T650

Lis 06, 2016 autor:

Piekarnik do zabudowy Bosch HBG 36T650 posiada czterdzieści zainstalowanych programów automatycznych – AutoPilot40, dzięki którym wystarczy włożyć danie do piekarnika, wprowadzić jego wagę i wybrać odpowiedni tryb działania. Funkcja EcoClean z kolei pomaga w utrzymaniu czystości – dzięki specjalnej powłoce z ceramicznych mikrokuleczek na wewnętrznych ściankach piekarnika, krople tłuszczu osiadające na nich są rozbijane przez cały okres eksploatacji urządzenia. Kolejna ważna funkcja to termoobieg 3D Plus, dzięki któremu gorące powietrze jest rozprowadzane optymalnie na trzech poziomach równocześnie – powietrze w piekarniku krąży idealnie równomiernie. Jest też możliwa ekologiczna wersja termoobiegu, umożliwiająca grzanie na jednym poziomie – jest to termoobieg 3D Plus Eco.

piekarnik do zabudowy

okazje.info.pl

Jeden piekarnik – wiele przydatnych funkcji

Przydatną w użytkowaniu funkcją jest SoftClose czyli miękkie domykanie drzwi. Dzięki zastosowaniu w urządzeniu zawiasów z mechanizmem delikatnie domykającym drzwi, zapobiega się trzaskaniu czy wręcz przypadkowemu uszkodzeniu drzwi piekarnika. Z innych istotnych funkcji warto wspomnieć również następujące: automatyczne szybkie nagrzewanie, chłodny front 40° C – szczególnie przydatna, gdy w domu są małe dzieci. Dla wygody użytkownika, producent wyposażył piekarnik w graficzny wyświetlacz pokazujący aktywne funkcje, podwójne oświetlenie, precyzyjną regulację temperatury w zakresie od 30°C do 300°C, wyłącznik bezpieczeństwa, chowane i podświetlane stalowe pokrętła, a także prowadnice teleskopowe na trzech poziomach. Powłoka wnętrza piekarnika pokryta emalią GranitEmail jest łatwa do czyszczenia, odporna na zarysowania i działanie kwasów.

Podstawowa charakterystyka piekarnika Bosch HBG 36T650:
– Możliwa zabudowa w słupku
– Klasa energetyczna A-30%
– Piekarnik elektryczny
– Moc 3,65 kW
– Sterowanie elektroniczne
– Czyszczenie piekarnika
– Grill
– Termoobieg
– Wymuszony obieg powietrza
– Głębokość 545 mm
– Duża pojemność piekarnika (67 l)
– Szerokość 59,5 cm
– Waga 50 kg
– Wysokość 59,5 cm

Idealnego piekarnika dla siebie, w tym m.in. tych produkcji marki Bosch, znajdziecie w porównywarce cen Okazje.info, wystarczy kliknąć w ten link: http://www.okazje.info.pl/sprzet-agd/piekarniki/.

duże AGD - gotowanie