Innowacyjny czajnik filtrujący Russell Hobbs Clarity

Sie 21, 2017 autor:

Czajnik Russell Hobbs Clarity oferuje innowacyjny system filtrowania wody, zapewniający większą czystość wody, a tym samym lepszy smak napojów. Do tego jest niezwykle stylowy i będzie się doskonale prezentował na każdym kuchennym blacie.

Nowoczesny i elegancki

Jest to doskonały pod względem zarówno funkcjonalności, jak i designu czajnik bezprzewodowy, który wyposażony został we wbudowany system filtrowania wody Brita. System ten usuwa nieczystości zawarte w wodzie, jak również ogranicza ilość kamienia i chloru, a także wchłania nawet najmniejsze cząstki miedzi i ołowiu, które mogą pojawić się w wodzie kranowej. Urządzenie oferuje elektroniczne przypomnienie o wymianie wkładu filtrującego, dzięki któremu na pewno nie przegapimy właściwego momentu. Czajnik Clarity posiada zbiornik o pojemności jednego litra, co wystarcza na przygotowanie sześciu filiżanek herbaty. Urządzenie odznacza się ciekawym wyglądem dzięki kryształowo czystej obudowie i akcentom ze stali nierdzewnej. Jest nowoczesny i przemyślany w każdym szczególe. Przykładowo posiada schowek na przewód, co pozwala zachować w kuchni porządek i nie stwarzać wrażenia chaosu. Jest to czajnik elektryczny o mocy 2200 W, który wykonano ze szkła niemieckiej marki Schott i stali.

czajnik przeźroczysty

okazje.info.pl

W zestawie znajduje się filtr Brita. Pojemność czajnika to jeden litr w przypadku wody gotowanej i pół litra w przypadku wody filtrowanej. Czajnik posiada ukryty element grzewczy oraz schowek na przewód. Filtr jest wyjmowany i można go myć pod bieżącą wodą. Posiada również wskaźnik zasilania, niebieskie podświetlenie podczas gotowania oraz automatyczne wyłączanie. Grzałka jest płaska. Czajnik jest wyposażony w filtr antyosadowy oraz podstawę obrotową. Czajnik waży około dwóch kilogramów. 

małe AGD - gotowanie