Incanto HD9712 – kawa prosto z automatu

Sie 27, 2015 autor:

Ekspres Incanto HD9712 to ekspres wyposażony w dwa oddzielne systemy podgrzewania, które powinny zapewnić optymalną temperaturę kawy. Można w nim przygotować dowolną ilość latte macchiato i cappuccino, a każda filiżanka napoju będzie tak dobra, jak poprzednia, bez konieczności czekania na podgrzanie wody. Do tego dochodzi jeszcze ceramiczny młynek, którego grubość mielenia jest w pełni regulowana – od najdrobniejszego w celu przygotowania prawdziwego bogatego w aromat espresso po najgrubsze w celu przygotowania łagodniejszej kawy.

Dzięki pojemnikowi na mleko z funkcją automatycznego czyszczenia ekspres umożliwia przygotowywanie kaw mlecznych. Wystarczy wlać mleko do pojemnika, podłączyć pojemnik do ekspresu i wybrać rodzaj kawy. Niezależnie od tego, czy wybrano latte macchiato, cappuccino lub café latte, każdy napój będzie gotowy w kilka sekund. Dostępny pojemnik jest wyposażony w funkcję automatycznego czyszczenia, co oznacza, że dwa automatyczne cykle płukania parą czyszczą rurki pojemnika po każdym użyciu, gwarantując świeży smak mleka za każdym razem.

Dzięki funkcji pamięci, która umożliwia ustawienie odpowiedniego czasu parzenia, mocy i temperatury, za każdym razem otrzymamy dokładnie taki sam napój. Dodatkowo, ekspres jest wyposażony w system poprawy struktury kremu i kawy. Czego chcieć więcej?

małe AGD - gotowanie