Idealne na karnawał – wypiekacze do ciastek i babeczek

Gru 20, 2016 autor:

W karnawale szczególnie lubimy delektować się domowymi wypiekami, a te ułatwią nam z pewnością dedykowane urządzenia, takie jak wypiekacze do ciastek czy babeczek. Maszyny do pieczenia mogą mieć różne kształty i kolory, a przede wszystkim różny kształt foremek, a co za tym idzie – wypieków.

Clatronic CPM 3529

Urządzenie do pieczenia babeczek Clatronic CPM 3529 pozwala na pieczenie do trzynastu babeczek jednocześnie. Posiada powłokę zapobiegającą przywieraniu oraz uchwyt z izolacją termiczną. Ma dwie kontrolki zasilania oraz nagrzewania, a także wysoką stabilność dzięki gumowanym nóżkom. Do tego system ochrony przed przegrzaniem. Wypiekacz waży 1,6 kg i ma wymiary 0,2 x 0,3 x 0,3 cm oraz moc 900 W.

opiekacz do ciastek

okazje.info.pl

Opiekacz do ciastek 3w1 ASW238 Bestron Sweet Dreams

Opiekacz przeniesie nas w kolorowe lata 50-te dwudziestego wieku. To produkt, który idealnie łączy w sobie funkcjonalność i piękny design. Opiekacz do ciastek pozwoli w prosty sposób przygotować pyszne desery, a jednocześnie będzie pięknym elementem dekoracyjnym. Stanie się nieocenioną pomocą przy organizowaniu urodzin dla dzieci, spotkań ze znajomymi czy też zwykłych, niedzielnych podwieczorków w rodzinnym gronie. Posiada trzy wymienne nakładki, które pozwolą przygotować donaty, ciastka, babeczki. Opiekacz z pewnością zrobi furorę wśród najmłodszych domowników, ale także dorośli docenią desery, jakie pozwoli przygotować.Urządzenie będzie także bardzo praktyczne – obudowa nie nagrzewa się, opiekacz posiada dwie lampki, które poinformują, kiedy urządzenie jest podłączone do zasilania i kiedy osiągnie właściwą temperaturę. Z łatwością utrzymamy opiekacz w czystości – formy do pieczenia zostały pokryte powłoką nieprzywierającą, dzięki czemu nie musimy się martwić trudnymi do usunięcia resztkami ciasta. Nakładki można też myć w zmywarce. Przygotowywanie deserów z opiekaczem Sweet Dreams będzie czystą przyjemnością, a gotowe słodkości zachwycą zarówno domowników, jak i gości. Inne modele wypiekaczy do ciastek i babeczek są dostępne tutaj.

opiekacz do ciastek

okazje.info.pl

małe AGD - gotowanie