Harman Luxury Audio – nowy sprzęt na targach w Amsterdamie

Lut 07, 2016 autor:

W przyszłym tygodniu (9 – 12 lutego 2016 r.) odbędą sie targi ISE w Amsterdamie, Holandia.  To wydarzenie na miarę targów Berlińskich, gdzie znane marki prezentują swoje najciekawsze produkty. Wśród wystawców prezentować się będzie także JBL wraz z nowymi, ekscytującymi produktami na światową skalę.

Luksus na miarę Twoich możliwości

Firma JBL podczas targów udostępnia swoim odwiedzającym specjalny pokój odsłuchowy – JBL Synthesis Cinema Demo Room. To miejsce, w którym demonstrowane będą wszystkie najnowsze produkty czy immersyjne formaty muzyczne – w tym DTS-X oraz Dolby Atmos. W tym specjalnym pojawią sie także głośniki z najnowszej oferty marki: SCL-3 LCR oraz zestaw 10 głośników SCL-4 w bocznych/tylnych oraz szczytowych kanałach. System ten pracuje aktywnie w konfiguracji 9.4.4! Dodatkowo sprawnie wykorzystuje procesor dźwięku surround SDP-75 wraz z amplitunerami i aż 4 subwooferami. To coś, czego prawdziwy fan muzyki nie może przegapić.

 

Podczas wizyty w JBL Synthesis Demo Room będzie można skorzystać z otwartych dla wszystkich, 15 minutowych odsłuchów. Jeśli mamy w planach odwiedzenie Amsterdamu, warto zanurzyć się w aż 11,400 watach mocy!

Nowości