Haier i nowa kolorowa kolekcja

Lut 10, 2016 autor:

Haier wprowadził właśnie do swojej oferty kolejne modele chłodziarko-zamrażarek, które poza funkcjonalnością oraz najnowszą technologią oferują także bogate wzornictwo. Do wyboru mamy bowiem odcienie: czerwony, pomarańczowy oraz beżowy.

Kolorowe chłodziarko-zamrażarki

Na uwagę z pewnością zasługuje funkcja szybkiego mrożenia, która sprawdza się w momencie robienia większych zakupów. Jej uruchomienie powoduje obniżenie temperatury w zamrażarce, dzięki czemu można utrzymać temperaturę mrożonej żywności oraz szybko zamrozić produkty zachowując ich wartości odżywcze. Specjalna komora chłodzenia została zaprojektowana z myślą o rybach i mięsie i zapewnia im dłuższą świeżość oraz utrzymanie walorów smakowych. Innowacyjna szuflada z systemem monitorowania poziomu wilgotności stworzona została natomiast dla optymalnego przechowywania owoców i warzyw.

materiały prasowe Haier

materiały prasowe

Lodówka oświetlana diodami

Samo wnętrze lodówki jest oświetlane diodami LED, które zapewnia jaśniejsze światło niż tradycyjne oświetlenie chłodziarek. Takie rozwiązanie jest ponadto niezwykle ekonomiczne – urządzenie zużywa przy tym mniej energii i nie wymaga wymiany praktycznie przez cały okres użytkowania chłodziarki. O niedomkniętych drzwiach lodówki informuje nas alarm, a inne komunikaty widoczne są na ekranie LCD umieszczonym na drzwiach lodówki. Całkowita pojemność chłodziarko-zamrażarki to 347L: 248 litrów w części chłodziarki oraz 99 litrów w części zamrażarki.

Nowości