Haier AFD 626 – nowe podejście do lodówki

Sie 09, 2013 autor:

Pomyśleć można, że w sektorze lodówek już nic innowacyjnego nie da się wprowadzić. O tym, że twierdzenie to jest błędne, przekonuje nas firma Haier, wprowadzając swój najnowszy wynalazek. Lodówka AFD 626 to nowoczesne urządzenie o prostym, aczkolwiek eleganckim wyglądzie. Charakteryzuje się szklanymi drzwiami, które z pewnością będą pasowały do każdej współczesnej kuchni. Do wyboru mamy jeden z trzech kolorów powierzchni: biały, czarny oraz czerwony.

Nowoczesny wygląd nie jest jednak jedyną zaletą prezentowanej lodówki. Haier AFD 626 została wyposażona w unikatową strefę MyZone. Oznacza to, że sprzęt ten jest podzielony na trzy części. Górna i dolna to standardowe części: chłodząca i zamrażająca. Pomiędzy nimi znajduje się jednak trzecia, niewielka komora z odrębnymi drzwiczkami. Jest to strefa dla użytkownika, którą może dowolnie zaadaptować. Jest ona też oddzielnie programowalna, dzięki czemu może pełnić zarówno funkcję lodówki jak i zamrażarki. Jeśli potrzeba nam w danej sytuacji większej powierzchni na zamrożenie produktów, z łatwością możemy ją powiększyć dzięki strefie MyZone. Może ona również być wykorzystana jako miejsce na zimne napoje, lody lub cokolwiek tylko chcemy. Strefa MyZone jest otwierana oddzielnie oraz może mieć ustawioną całkowicie indywidualną temperaturę w przedziale od -18 do +5 stopni Celsjusza. Jest to bardzo wygodne, i funkcjonalne rozwiązania, które odróżnia lodówkę Haier AFD 626 pośród innych produktów.

źródło: Haier

źródło: Haier

Całość urządzenia sterowana jest za pośrednictwem dotykowego wyświetlacza umieszczonego na froncie lodówki. Za jego pomocą ustawimy nie tylko temperaturę w każdej z trzech części, ale też uruchomimy dodatkowe programy, takie jak głębokie mrożenie czy tryb wakacyjny. W urządzeniu nie zabrakło również ostrzeżenia o zbyt długim otwarciu drzwi, które nie pozwoli nam zapomnieć o ich zamknięciu. Pojemność lodówki wynosi 257 litrów a jej cena to ok. 3300 złotych.

duże AGD - chłodzenie