Grill samochodowy? Koolatron Travel’N’Grill

Sie 10, 2012 autor:

Gotowanie w czasie jazdy nie jest może najszczęśliwszym pomysłem, jednak producenci i tak potrafią zaskoczyć. Koolatron proponuje użytkownikom grill, który można podłączyć do gniazda samochodowej zapalniczki, i jeśli ktoś bardzo ma ochotę, usmażyć sobie soczysty stek nie zdejmując nogi z gazu.

Po co komuś grill w samochodzie?

Możliwości możliwościami, założenie jest oczywiście takie, by korzystać z tego urządzenia w bezpieczny sposób. Czyli w czasie postoju, a najlepiej gry grill jest podłączony do gniazda zapalniczki, ale znajduje się poza pojazdem. Grill Koolatron Travel’N’Grill jest świetnym rozwiązaniem na dłuższe trasy i podróże, zwłaszcza dla osób, które chcą mieć pewność co jedzą, a świeżo przyrządzone posiłki to dla nich priorytet. Jeśli zatem wybieramy się na wycieczkę w rejony, gdzie o prąd trudno a rozstawianie grilli węglowych też nie należy do naszych ulubionych zajęć – Koolatron może być czymś dla nas.

Koolatron prosty w obsłudze

Grill ten, który można nazwać samochodowym, wyposażony został w podwójny panel (wyglądem przypomina powszechne już tostery czy gofrownice). Zapewnia to znaczne skrócenie czasu przygotowywania potraw. Wyprofilowana budowa gwarantuje, że nadmiar tłuszczy zostanie odprowadzony do specjalnego pojemnika, który jest też wyjątkowo łatwy w utrzymaniu w czystości. Co jeszcze czyni to urządzenie bardzo prostym w użyciu? Warstwa teflonowa pokrywająca wewnętrzne tacki, zapobiegająca przywieraniu produktów oraz regulowane zawiasy, co sprawia, że grillować możemy potrawy o różnej grubości. Nawet najgrubszy stek nie powinien stanowić problemu.

Koolatron nie pobiera dużo mocy, stanowi natomiast ciekawy i przydatny sprzęt dla podróżujących kierowców. Jego koszt to 50 dolarów.

źródło: otosprzet/koolatron
małe AGD - gotowanie, Nowości