Funkcjonalny radiobudzik PHILIPS AJ3115/12

Paź 09, 2017 autor:

PHILIPS AJ3115/12 to nie tylko funkcjonalny, ale i elegancki radiobudzik, z którym poranne wstawanie będzie z pewnością przyjemniejsze. Dzięki niemu możemy zacząć dzień tak, jak lubimy – budząc się na dźwięk radia lub brzęczyka. 

Elegancki radiobudzik AJ3115/12 firmy Philips

Jest to eleganckie, ładnie wyglądające urządzenie, które zapewnia budzenie na czas. Wyposażone jest w radio FM i pozwala wybrać budzenie przez ulubioną stację radiową lub za pomocą brzęczyka. Wystarczy skorzystać z funkcji budzika w radiobudziku ustawiając opcję budzenia z użyciem ostatnio odsłuchiwanej stacji radiowej lub za pomocą brzęczyka. Cyfrowe radio FM w radiobudziku to dodatkowa muzyka różnych gatunków, którą możemy cieszyć się w zestawie audio firmy Philips. Wystarczy znaleźć ulubioną stację radiową oraz nacisnąć i przytrzymać przycisk programowania, aby zapisać częstotliwość. Dzięki możliwości takiego zapisania ustawień stacji radiowych można do nich uzyskać szybki dostęp bez konieczności ręcznego strojenia.

radiobudzik

okazje.info.pl

Jeśli męczy nas dźwięk brzęczyka w budziku każdego ranka, możemy zapewnić sobie łagodniejsze budzenie na dobry początek dnia – budząc się łagodnie i bez stresu. Możemy być wybudzani łagodnie przy stopniowo zwiększającej się głośności budzika.  Przy łagodnym budzeniu głośność budzika stopniowo wzrasta, zaczynając od subtelnych, cichych dźwięków i przechodząc do dość głośnych, dzięki czemu nie jesteśmy brutalnie wyrywani ze snu tylko możemy się łagodnie rozbudzić. W radiobudziku zastosowano również funkcję powtarzania budzenia, która pozwala się zdrzemnąć w międzyczasie – pozwala to również zapobiec zaspaniu, a funkcja drzemki umożliwia krótkie „doleżenie” osobom, które lubią i potrzebują takiej formy wybudzenia. 

sprzęt RTV - muzyka