Ferguson V22FHD273 – mały telewizor dla Ciebie

Lip 03, 2017 autor:

Aby móc oglądać filmy w świetnej jakości wcale nie trzeba mieć w domu wielkiego telewizora. Zwłaszcza, jeśli nasz salon czy sypialnia, w której stoi telewizor, to pomieszczenia małe, w których wielki model po prostu by się nie sprawdził. Do takich wnętrz polecamy sprzęty mające nawet zaledwie 22 cale, takie jak telewizor Ferguson V22FHD273. To nowoczesne urządzenie posiada ekran stworzony w technologii Crystal Clear Panel, który wyświetla obrazy w rozdzielczości Full HD.

Oglądaj w domu i w samochodzie

Bardzo ciekawe jest to, że opisywany sprzęt posiada podłączenie nie tylko do tradycyjnej, domowej sieci elektrycznej, ale i zasilacz samochodowy dwanaście volt, dzięki któremu pasażerowie będą mogli się cieszyć ulubionymi filmami także w podróży. Ferguson V22FHD273 posiada także hybrydowy tuner DVB gwarantujacy dostęp do TV kablowej i naziemnej oraz port USB pozwalający na podłączanie pamięci masowej.

Wspomnijmy także o złączu HDMI umożliwiającym podłączenie do telewizora odtwarzaczy DVD i Blue-Ray, komputerów stacjonarnych i przenośnych czy konsol do gier. DO tego producent dodał między innymi blokady wiekową, rodzicielską i poszczególnych klawiszy, Dekoder dźwięku Dolby Digital Plus, eurozłącze, wyjście słuchawkowe i cyfrowe audio oraz pilot z bateriami.

 

 

Recenzje, sprzęt RTV - obraz