Elektryczna szczoteczka do zębów Philips HX6932/36 Sonicare FlexCare

Maj 23, 2016 autor:

Nie od dziś wiadomo, że elektryczne szczoteczki do zębów czyszczą dokłądniej od tych standardowych. A jeśli dodatkowo są to szczoteczki elektryczne soniczne to możemy mieć więcej niż pewność, że nasze zęby będą perfekcyjnie umyte. Jedna zpolecanych szczoteczek sonicznych jest Philips HX6932/36 Sonicare FlexCare, która sama dopasowuje się do potrzeb ustnej jamy swojego użytkownika. Brzmi pięknie? I słusznie, bo tak w rzeczywistości jest.

Elektryczne szczoteczki do zębów Philips Sonicare FlexCare HX6932/36

Cała dla Ciebie

Szczoteczka Philips HX6932/36 Sonicare FlexCare posiada trzy tryby pracy, a w zestawie dostajemy dwa uchwyty oraz dwie główki i specjalną dezynfekującą stację UV. Dzięki takiemu kompletowi o swoje zęby będą mogły dbać aż dwie osoby. Co ważne, produkt będzie świetnie pasował do każdej łązienki także pod względem designerskim, gdyż jego obudowa posiada ciekawą, zielono-białą kolorystykę.

 

Na wspomnianej obudowie omawianego modelu znajdziemy trze wskaźniki. Są nimi wskażnik prędkości pracy, czasomierz oraz wskaćnik niskiego stanu baterii, który przypomni nam o konieczności doładowania akumulatorów. Dodajmy przy tym, że pełne naładowanie akumulatora następuje po 720 minutach, czyli dwunastu godzinach. Maksymalny czas ciągłego działania szczoteczki to natomiast niemal godzina (dokładnie – 56 minut).  Na koniec wspomnijmy o szybkości pracy główki produktu. W ciągu jednej minuty jest ona w stanie obrócić się do aż 31 tysięcy razy. Szczoteczkę w cenie od 519,00 zł znajdziesz na Okazje.info: http://www.okazje.info.pl/okazja/sprzet-agd/philips-sonicare-flexcare-hx6932-36.html.

małe AGD - pielęgnacja