Elegancka suszarka kondensacyjna Gorenje D 76 SY2B

Paź 16, 2017 autor:

Gorenje D 76 SY2B to elegancka suszarka kondensacyjna z pompą ciepła, w kolorze czarnym. Zapewnia wyjątkową efektywność suszenia, a suszy bieliznę w temperaturach niższych niż tradycyjne modele suszarek, co pozwala utrzymać ubrania w lepszym stanie. Jest to urządzenie gospodarstwa domowego, które podczas pracy w pełni wykorzystuje chłodzący i grzewczy element pompy ciepła, a to zapewnia zużycie energii o około 50% niższe niż w przypadku modeli zaliczanych do klasy energetycznej A.

Zalety suszarki Gorenje D 76 SY2B

TwinAir to funkcja, która powoduje, że bielizna wysycha równomiernie. Suszarki do bielizny kondensacyjne z pompą ciepła wyróżnia unikatowy system nadmuchu powietrza do wnętrza bębna, co przy dwukierunkowych obrotach bębna zapewnia równomierny, intensywny dopływ ciepłego, suchego powietrza poprzez oba kanały powietrzne. Kierunek obiegu powietrza dostosowuje się do kierunku obrotów bębna, co powoduje, że bielizna jest przez cały czas suszona z jednakową intensywnością. Dodatkowo równomierne rozmieszczenie bielizny we wnętrzu bębna zapobiega jej splątywaniu się i zapewnia perfekcyjny rezultat suszenia.

suszarka kondensacyjna czarna

okazje.info.pl

Dodatkową zaletą modelu Gorenje D 76 SY2B jest sensorIQ, który zapewnia zawsze odpowiednio suchą bieliznę. Inteligentna technologia SensorIQ automatycznie dostosowuje proces suszenia w zależności od wybranego programu, rodzaju bielizny i wymaganego stopnia suchości, a czas suszenia jest dostosowywany w oparciu o stwierdzony przez czujnik wilgotności stopień wilgotności bielizny. Do tego, po osiągnięciu zaprogramowanego stopnia suchości suszarka wyłącza się automatycznie. W prezentowanym modelu dostępne są następujące stopnie suchości bielizny:

  • sucha do prasowania,
  • sucha,
  • sucha-gotowa do schowania do szafy,
  • bardzo sucha.

Suszarka kondensacyjna z pompą ciepła Gorenje D 76 SY2B jest ładowana od frontu i ma pojemność 7 kilogramów. Jej klasa energetyczna to A++. Dla wygody użytkowania posiada dodatkowo oświetlenie bębna oraz duże drzwi o średnicy 35 cm z kątem otwarcia wynoszącym 180 stopni. Do tego posiada wyświetlacz LED oraz funkcję opóźnienia startu i programy do różnego rodzaju tkanin – Bawełna, Tkaniny syntetyczne, Wełna, Program XL, System antyzgnieceniowy Anticrease. Pomocnym rozwiązaniem jest również sygnał dźwiękowy. Suszarka posiada wskaźnik przebiegu cyklu, alarm wypełnienia zbiornika na wodę oraz wskaźnik czasu pozostałego do zakończenia prania. Nóżki próżniowe z przyssawką zapewniają jej stabilność, a diagnostyka serwisowa szybkie rozwiązywanie ewentualnych problemów technicznych. Suszarka ma termostat oraz zabezpieczenie przez przegrzaniem, funkcję automatycznego przerwania pracy po otwarciu drzwi oraz zabezpieczenie przed dziećmi w formie blokady ustawień. Wymiary urządzenia to głębokość i szerokość po 60 cm oraz waga 35 kilogramów. Wiele ciekawych modeli suszarek kondensacyjnych znajdziemy tutaj.

duże AGD - pranie