Electrolux RealLife – w trosce o szkło

Sie 27, 2015 autor:

Naczynia wykonane z delikatnego szkła wymagają subtelnego traktowania. Z obawy przed ich zniszczeniem często rezygnujemy z ich mycia w zmywarce, a producenci tego rodzaju sprzętu często ostrzegają  o efekcie końcowym.  Innowacyjne zmywarki RealLife pozwolą zapewnić nam doskonałe rezultaty, przy jednoczesnej odpowiedniej ochronie naszych naczyń.

Zmywarka Electrolux RealLife zapewnia o 25% więcej miejsca w porównaniu z przeciętną zmywarką i bez trudu pomieści 15 kompletów. Posiada wyjmowaną szufladę na sztućce, wyposażoną w specjalny uchwyt na długie noże, który stabilizuje je, czyniąc zmywanie jeszcze bardziej bezpiecznym. Zmywarka została wyposażona w dwa elastyczne kosze. Górny kosz wysuwa się całkowicie poza obrys zmywarki, gwarantując wygodę, a funkcja QuickLift umożliwia zmianę jego wysokości, nawet przy pełnym załadunku.

Ponadto zmywarka RealLife została wyposażona w gumowe stabilizatory SoftSpikes, które mogą być rozmieszczone w różnych miejscach górnego kosza. Ponadto posiada uchwyty SoftGrip, które występują zarówno w górnym, jak i dolnym koszu, zapewniając bezpieczeństwo kieliszkom o wysokości do 18 cm. Specyfikację zamyka program o nazwie GlassCare, który w temperaturze 45 stopni C. zapewnia delikatne i bezpieczne mycie, a także zabezpiecza przed bieleniem szkła, wynikającym z szoku termicznego.  Dzięki pięciopoziomowemu systemowi zraszania dociera do każdego zakamarka, gwarantując doskonałe rezultaty mycia. Zmywarka jest również energooszczędna, ponieważ posiada klasę energetyczną A+++.

duże AGD - zmywanie