Electrolux RealLife – pojemna i ekonomiczna

Lip 27, 2015 autor:

Prezentowana zmywarka Electrolux RealLife zapewnia o 25% więcej miejsca w porównaniu z przeciętną zmywarką i bez trudu pomieści 15 kompletów. Posiada wyjmowaną szufladę na sztućce, wyposażoną w specjalny uchwyt na długie noże, który stabilizuje je, czyniąc zmywanie jeszcze bardziej bezpiecznym. Zmywarka została wyposażona w dwa elastyczne kosze. Górny kosz wysuwa się całkowicie poza obrys zmywarki, gwarantując wygodę, a funkcja QuickLift umożliwia zmianę jego wysokości, nawet przy pełnym załadunku. Z kolei dolny kosz jest w pełni składany, dzięki czemu pomieszczą się w nim nawet duże naczynia, takie jak garnki czy patelnie.

Do tego dochodzą jeszcze gumowe stabilizatory SoftSpikes, które mogą być rozmieszczone w różnych miejscach górnego kosza. Ponadto posiada uchwyty SoftGrip, które występują zarówno w górnym, jak i dolnym koszu, zapewniając bezpieczeństwo kieliszkom o wysokości do 18 cm. Dodatkowo zmywarka posiada specjalny program do szkła GlassCare 45 stopni C, który zapewnia delikatne i bezpieczne mycie oraz zabezpiecza przed bieleniem szkła, które następuje w wyniku szoku termicznego.

Na koniec warto też wspomnieć o satelitarnym ramieniu natryskowym, które rozprowadza wodę pod różnymi kątami, doskonale usuwa wszelkie zabrudzenia oraz czyści filtry zmywarki. Dzięki pięciopoziomowemu systemowi zraszania dociera do każdego zakamarka, gwarantując doskonałe rezultaty mycia. Zmywarka jest również energooszczędna, ponieważ posiada klasę energetyczną A+++.

duże AGD - zmywanie