Ekspres do kawy KRUPS EA8108

Lip 31, 2017 autor:

W sierpniowym rankingu popularności ekspresów do kawy – zarówno ciśnieniowych, jak i przelewowych, znalazł się model Krups EA 8108, który jest doskonałym rozwiązaniem na początek przygody z kawą z ekspresu, łączącym w sobie zaawansowaną technologię, funkcjonalność oraz nowoczesny design.

Funkcjonalność i jakość

Ekspres Krups EA 8108 został wyposażony w opatentowany system Thermoblock, który odpowiada za idealną temperaturę kawy już od pierwszej filiżanki. Urządzenie posiada też funkcję wyboru mocy kawy w zakresie standard lub strong, a także pozwala na przygotowanie właśnie takiego napoju, na jaki mamy ochotę. Posiada również trzy poziomową regulację stopnia zmielenia ziaren, która zapewnia doskonałą jakość przygotowywanej kawy. O higienę ekspresu dbają automatyczne programy oczyszczania oraz odkamieniania, które równocześnie odpowiadają za oszczędność czasu oraz właściwy stan urządzenia. W zestawie znajduje się hermetyczny pojemnik na 500 g ziaren kawy oraz pojemnik na wodę o objętości 1,6 l. To powoduje, że nie ma potrzeby uzupełniania ekspresu po każdym użyciu.

ekspres krups

okazje.info.pl

Oprócz funkcjonalności, ekspres przyciąga również eleganckim i stylowym designem. Posiada obudowę w czarnym kolorze, co nadaje urządzeniu klasy i pięknie komponuje się z nowoczesną kuchnią. System grzewczy Thermoblock to innowacyjny, kompaktowy system, który zapewnia idealną temperaturę kawy. System filtracji wody Claris Aqua powoduje, że każda kropla wody, z której ekspres przygotowuje kawę, jest specjalnie filtrowana, co zapewnia jej nieskazitelną czystość, a podawane napoje mają idealny smak. Ekspres posiada również opcję wyboru wielkości kawy w zakresie od 20 do 220 ml objętości. Ekspres do kawy KRUPS EA8108 to ekspres ciśnieniowy, o ciśnieniu 15 bar i mocy 1450 W.

małe AGD - gotowanie