Ekskluzywna linia od Patricii Urquioli

Kwi 15, 2016 autor:

Patricia Urquiola by Beco to najnowsza linia zaprojektowana przez jedną z najbardziej uzdolnionych, nowoczesnych i innowacyjnych projektantek mebli. Seria ta została finalistą konkursu „Dobry Wzór 2015”. Linia stworzona specjalnie z myślą o Beko to seria urządzeń absolutnie nowych, które łączą ze sobą technologię i wspaniały design. Zobacz, co znajduje się w tej ekskluzywnej linii.

Linia cast by Beko

Nowoczesna linia to koncepcja, która łączy w sobie funkcjonalność i niezwykły design. To minimalizm w czystej formie, który sprawdzi się absolutnie wszędzie! Technologia ta znakomicie pasuje do wszelkiego typu wnętrz, w których znajdziemy zastosowane najnowocześniejsze rozwiązania. W skład linii Patricii Urquioli wchodzą płyty gazowe, indukcyjne, ale także i piekarnik oraz okap.

Piekarnik Beko

Źródło: Beko

Płyty gazowe dostępne są w trzech wersjach: cztery, trzy i pięć palników. Wszystkie przeznaczone są do zabudowy, posiadają unikatowe palniki wraz z podwójnym pierścieniem, które dają oddzielny dostęp do małego i dużego płomienia. Oprócz tego posiadają szeroki zakres mocy, dzięki czemu możemy przygotowywać potrawy wymagające zarówno smażenia, jak i duszenia. Wszystkie są wykonane ze stali szlachetnej.

Płyta Beko

Źródło: Beko

Płyta indukcyjna i piekarnik to także urządzenia do zabudowy. Pierwsze z nich posiada aż 4 pola indukcyjne, które mają funkcję rozpoznawania garnków. Oprócz tego posiadają bardzo nowoczesny i innowacyjny wygląd, a wykonane są praktycznie całkowicie ze szkła. Mają możliwość płynnego sterowania dotykowego i aż 19 poziomów mocy. Piekarnik zaś posiada unikalne drzwi z pełnego szkła. Wyposażone są w kolorowy, wbudowany wyświetlacz oraz stylową rączkę. Ma dużą pojemność i znakomicie się prezentuje.

duże AGD, duże AGD - gotowanie