Ekonomiczny telewizor LED Ferguson T195HD506

Lut 21, 2017 autor:

Ferguson T195HD506 to ekonomiczny w zakupie telewizor z hybrydowym tunerem, co umożliwia odbiór zarówno telewizji naziemnej, jak i kablowej. Takie rozwiązanie umożliwia oglądanie programów nadawanych w dwóch standardach: DVB-T i DVB-C.

Zalety modelu i jego parametry

Telewizor Ferguson T195HD506 ma bardzo dobrą jakość obrazu, również dobrze odwzorowuje kolory. Model ten jest telewizorem z technologią podświetlenia E-LED. Kontrast to 3000:1, a dodatkową zaletą są szerokie kąty widzenia – aż 178 stopni. Telewizor posiada również bogato wyposażony interfejs portów i wejść, który pozwala podłączyć do telewizora wszystkie podstawowe urządzenia zewnętrzne. Podepniemy do niego zarówno komputer, jak i odtwarzacz DVD czy konsolę do gier.

ekonomiczny telewizor ferguson

okazje.info.pl

ekonomiczny telewizor ferguson

okazje.info.pl

Ferguson T195HD506 znakomicie sprawdza się też w roli monitora komputerowego – do komputera PC lub laptopa. Rozdzielczość HD to 720 p. Zastosowany tutaj wysokiej jakości panel E-LED obsługuje dynamiczną redukcję szumów, technologię pogłębiania koloru i kompensacji ruchu, co oznacza, że nie ma tu efektu utraty ostrości obrazu w szybkich sekwencjach wideo. Telewizor umożliwia również obsługę multimediów. Wystarczy podłączyć napęd USB z mediami. Format obrazu to 16:9, przekątna ekranu 24 cale, rozdzielczość 1366 x 768, tuner TV hybrydowy. Posiada jedno gniazdo HDMI i jedno gniazdo USB.

sprzęt RTV - obraz