Ekonomiczna i funkcjonalna zmywarka Bosch SPV50E00 EU

Paź 21, 2015 autor:

Bosch to jeden z najbardziej znanych i cenionych producentów sprzętu AGD, który cieszy się dużym uznaniem użytkowników. Dotyczy to również zmywarek, a wśród nich miedzy innymi modelu SPV50E00EU. Jest to urządzenie przeznaczone do zabudowy, ze zintegrowanym panelem, a jego dużą zaletą jest energooszczędność (klasa energetyczna: A-10%; zużycie energii w programie ECO 50: 0,78 kWh; zużycie energii w programie Eco 50: 220 kWh/rok przy 280 cyklach zmywania po podłączeniu do zimnej wody. Zużycie energii uwzględnia funkcje stand-by) oraz bogate wyposażenie.

Zmywarka mieści dziewięć kompletów naczyń i zużywa jedynie dziewięć litrów wody podczas jednego zmywania. Oprócz ramienia zraszającego w dolnej części urządzenia, zmywarkę wyposażono także w podwójne ramię zraszające DuoPower, które zostało umieszczone w górnym koszu. Gwarantuje to optymalne rezultaty zmywania.

Ciekawym i bardzo przydatnym rozwiązaniem (szczególnie w aneksach kuchennych) jest technologia Silence Plus, zapewniająca bardzo ciche działanie (maksymalnie 48dB). Do zmywania można wybrać jeden z pięciu programów (Garnki 70 °C, Auto 45-65 °C, Eco 50 °C, Skrócony 45 °C, Mycie wstępne) oraz cztery wartości temperatury (w zakresie 35 – 65 st. C) – co daje duże możliwości dostosowania funkcji do potrzeb każdego użytkownika. Zmywarka posiada również system Aqua Stop, który chroni przed zalaniem mieszkania. W zmywarce zastosowano system koszy Vario, w kolorze jasnosrebrnym. Górny kosz posiada regulację wysokości a w dolnym koszu znajdują się składane półki (2x). Dodatkowo na wyposażeniu są: kosz Vario na sztućce w dolnym oraz półki na filiżanki w górnym koszu (2x).

Niewątpliwą zaletą opisywanej zmywarki jest również jej cena, która jak na oferowane wyposażenie i możliwości, jest bardzo atrakcyjna.

duże AGD, duże AGD - zmywanie