Dwie pieczenie na jednym ogniu – czyli kup piekarnik z BEKO!

Sie 03, 2012 autor:

Poszukujecie akurat nowego piekarnika? Świetnie się składa, gdyż firma Beko ma akurat teraz dla swoich klientów atrakcyjną promocję. Wszyscy, którzy do dnia 30.09 zakupią dowolny piekarnik BEKO ze sterowaniem dotykowym a także płytę indukcyjną, mogą liczyć na nagrody.

Modele piekarników objętych promocją to OCM 25600 X, OIM 25600 X, OIM 25600 XL, OIM 25600 XP, OIM 25602 X, OIM 25700 X, OIM 25701 X, OIM 25900 X. Płyta indukcyjna, która gwarantuje nam otrzymanie nagrody to HII 64501 T.

Zasady konkursu

Obowiązkowym krokiem by zostać wziętym pod uwagę jest też rejestracja na stronie www.programatorbeko.pl. Termin rejestracji to 14 dni od daty zakupu. Pozostaje nam już tylko zdecydować się na jedną z dwóch proponowanych nagród. Do wyboru mamy zestaw garnków Tefal SO TASTY oraz radio do zabudowy Grundig Sonoclock 890.

Atrakcyjne nagrody:

  • W skład zestawu garnków wchodzą trzy garnki i rondel ze szklanymi pokrywami oraz odpornymi na temperaturę, izolacyjnymi uchwytami.. Zestaw SO TASTY wykonany został z polerowanej stali nierdzewnej. Będzie dobrym dodatkiem do nowego piekarnika – garnki można stosować z płytami indukcyjnymi.
  • Radio Grundig nadaje się świetnie do montażu pod szafkami kuchennymi. Tuner radiowy z funkcją RDS i możliwością zaprogramowania 10 stacji to opcja idealna dla tych, którzy lubią w kuchni podczas gotowania słuchać ulubionych programów i muzyki. Radio to wyposażone też zostało w timer, z możliwością przypomnienia do 300 minut – nie ma obaw, że przypalimy obiad:)

fot. beko

Ktoś ma ochotę na 5 lat gwarancji?

Oprócz akcji „Gotuj z BEKO, wygrywaj nagrody”, marka w tym samym czasie proponuje też inną promocję – tym razem chodzi o zdobycie 5-letniej gwarancji na produkt tej firmy. Ponownie zasady wzięcia udziału są bardzo proste – wystarczy dokonać zakupu urządzenia z listy tych objętych promocją (informacje dostępne na stronie producenta) i zarejestrować się (jeśli zgłosiliśmy już produkt w do akcji „Gotuj z BEKO…”, wystarczy się po prostu zalogować.

źródło: otosprzet/beko
duże AGD - gotowanie, Nowości