Czerp więcej z kinem domowym LG

Lis 06, 2017 autor:

Kto nie lubi cieszyć się filmami w telewizorze? Nie co dzień można sobie urządzić prawdziwy maraton, prawda? W ciągu tygodnia jest to raczej niemożliwe, ale za to weekend jest idealny. W takim wypadku warto sobie dogodzić i pogłębić moc dźwięków ulubionej produkcji filmowej. Opłaca się wtedy pomyśleć o zakupie kina domowego!

Postaw na jakość z LG

LG nie od dziś uchodzi za czołowego producenta sprzętu w najróżniejszych kategoriach. W swojej ofercie ma również wspaniały zestaw kina domowego LG LHB655N, którego obecność w Twoim domu jest obowiązkowa! Czemu? Pierwszą zaletą kina domowego LG LHB655N jest niesamowita wytrzymałość membran oraz wysoka jakość dostarczanego przez nich dźwięku. Zestaw LG składa się z kompletu ponad 6 głośników o łącznej mocy 1000 W. Możesz sobie zatem wyobrazić, jak mocne wrażenia potrafią one zaserwować.

Zestaw kina domowego LG

LG LHB655N obsługuje wszystkie najpopularniejsze formaty audio wraz z 3D Blu-Ray i jest kompatybilny z telewizorami z opcją 3D. Bezprzewodowa technologia pozwoli Ci na swobodne połączenie się z każdym urządzeniem mobilnym w mieszkaniu. Dzięki prostemu rozwiązaniu, przesyłanie plików muzycznych nie będzie stanowić żadnego problemu! Model jest niezwykle luksusowy. Świetnie prezentuje się we wszystkich wnętrzach. Posiada membrany odporne na czynniki zewnętrzne, co zdecydowanie przedłuża żywotność urządzenia. Kolejną niewątpliwą zaletą tego sprzętu jest fakt, że doskonale radzi on sobie z odtwarzanie 3D. Możesz więc teraz poczuć w swoim domu prawdziwe kino! Z łatwością obsługuje 3D Blu-Ray Disc PlayBack, będące kompatybilnym z każdym telewizorem 3D.

Co więcej, zestaw ma funkcję multi-room, która pozwala na przesyłanie muzyki, bądź innych dźwięków do każdego pomieszczenia w mieszkaniu. Wszystko jest możliwe, dzięki Wi-Fi oraz Bluetooth, które pozwalają na połączenie się z każdym urządzeniem mającym podobną funkcję. Komplet kina domowego jest dostępny w czarnej wersji – to uniwersalny, ciekawy kolor, który powinien przypaść do gustu większość z nasz. 

Sprzęt RTV, sprzęt RTV - obraz