Clatronic EK 3497 – tani jajowar idealny na Wielkanoc

Kwi 16, 2014 autor:

Wielkanoc równa się jajka. A jak jajka, to i nowoczesne jajowary, dzięki którym błyskawicznie przygotuje się tak jaja na twardo, jak i na miękko. Co ważne, jajowary nie muszą wcale dużo kosztować. Dowodem na to jest model Clatronic EK 3497, za którego zapłaci się jedynie 36 zł. Jakie są jego podstawowe cechy?

W powyższym urządzeniu jednocześnie można przygotować do sześciu jaj. Za trwałość mieseczek grzejnych jajowaru odpowiada antyadhezyjna powłoka, która zapewnia wytrzymałość na ścieranie oraz innego typu uszkodzenia mechaniczne, a także odporność na wysokie temperatury. Sama podstawka na jajka jest wyjmowana, co znacznie ułatwia serwowanie tych produktów.

źródło: Clatronic

źródło: Clatronic

Pobór mocy w Clatronic EK 3497 wynosi 400 W. Zasilanie napięciowe tego sprzętu to natomiast 230 V (50 Hz). Ważne cechy opisywanego modelu to także obecność podświetlanego przełącznika włączenia/wyłączenia, wyposażenie w akustyczny sygnał w postaci brzęczyka informującego o zakończeniu gotowania, a także wyposażenie w kubeczek z nakłuwaczem do jajek. Za taki zestaw cech zapłacimy, jak już wspomniano na początku, tylko 36 zł.

małe AGD - gotowanie, Recenzje, TOP news