Chłodziarko – zamrażarka BEKO DSA 25021

Sty 30, 2017 autor:

Chłodziarko – zamrażarka BEKO DSA 25021 w klasie energetycznej A+ nie tylko przyczynia się do podreperowania rodzinnego budżetu, ale również dba o środowisko naturalne. Modele z klasą A+ zużywają jeszcze mniej energii niż identyczne modele w klasie A. Posiada uszczelkę antybakteryjną. Uszczelki w drzwiach zwykle trudno utrzymać w czystości, co czyni z nich doskonałe środowisko dla rozwoju bakterii. Dzięki dodatkowi substancji antybakteryjnych, uszczelki nie tylko same pozostają wolne od drobnoustrojów, ale tworzą antybakteryjną barierę chroniącą wnętrze chłodziarki przed niepożądanymi mikroorganizmami.

Funkcjonalność i parametry lodówki Beko

Znajdujący się w wyposażeniu uchwyt na butelki zawieszony obok szklanych półek jest idealnym rozwiązaniem na wykorzystanie przestrzeni pomiędzy dwiema pólkami. Jest to lodówka wolnostojąca z górnym zamrażalnikiem. Jej wymiary to wysokość 145 cm, szerokość 54 cm i głębokość 60 cm. Waży 44,5 kg. Pojemność zamrażarki netto to 49 litra, a pojemność chłodziarki netto 179 litrów. Lodówka ma kolor biały. Działa w oparciu o jeden agregat. Poziom emitowanego hałasu to 40 dB.

lodówka beko

okazje.info.pl

Lodówka posiada standardowe oświetlenie wnętrza. Sterowana jest mechanicznie i posiada statyczny system chłodzenia. Działa w oparciu o czynnik chłodniczy R600a. W przypadku braku zasilania lodówka jest w stanie utrzymać temperaturę przez około szesnaście godzin. Dobowe zużycie prądu wynosi 0,63 kWh, co w skali roku oznacza zużycie około 229 kWh. Lodówka posiada funkcję automatycznego rozmrażania. Jej dobowa zdolność zamrażania to 3,5 kg. Lodówka jest dwudrzwiowa, w części chłodniczej posiada trzy półki, a w części zamrażarki – jedną szufladę.

duże AGD - chłodzenie