Chef Collection – nowa linia lodówek Samsunga

Sie 27, 2015 autor:

Nowoczesne lodówki Samsung, takie jak Kitchen Fit z linii Chef Collection czy Multidoor RF56J9041SR to odpowiedź na potrzeby nowej grupy odbiorców, którzy dbają o każdy kulinarny detal, w tym o doskonałe warunki przechowywania żywności.

Lodówki Chef Collection Kitchen Fit przeznaczone są dla domowych szefów kuchni, którzy bardzo często przygotowują potrawy i chcieliby we własnym domu korzystać z urządzeń na miarę profesjonalnych szefów kuchni. Na uwagę zasługuje przede wszystkim technologia Precise Chef Cooling, która gwarantuje utrzymanie stałej temperatury przy maksymalnych wahaniach do +/- 0.5° C, co zapewnia idealne warunki do dłuższego przechowywania żywności. Metalowe wykończenie tylnej ścianki Metal Cooling zapewnia niskie wahania temperatury nawet przy częstym otwieraniu drzwi urządzeń i gwarantuje, że składniki przechowywanych potraw będą odpowiednio schłodzone i świeże.Wyjątkową wydajność i energooszczędność obu lodówek gwarantuje kompresor Digital Inverter, funkcja No Frost oraz w innowacyjny system rozprowadzenia powietrza – TWIN Cooling.

Lodówka Multidoor RF56J9041SR to natomiast urządzenie idealnie dostosowane do potrzeb osób gotujących na co dzień dla wieloosobowej rodziny. Sprzęt wyróżnia się ogromną pojemnością wynoszącą aż 564 l, dzięki czemu mamy szybki i swobodny dostęp do produktów. Zastosowane w urządzeniu technologie, precyzyjnie kontrolują warunki przechowywania żywności, przez co świeżość i smak produktów są doskonale zachowane. Technologia chłodzenia Triple Cooling zapewnia niezależne chłodzenie komór chłodziarki, zamrażalnika i strefy Convertible Zone. Strefa daje użytkownikowi powierzchnię, która w zależności od potrzeb może być chłodziarką lub zamrażalnikiem, ponadto oferuje funkcję szybkiego schładzania napojów lub lekkie zamrażanie.

duże AGD - chłodzenie