Bosch wiodącą marką wśród zmywarek – maj 2012 r.

Cze 27, 2012 autor:

W maju 2012 r. wśród zmywarek wolnostojących niewątpliwy prym wiodły produkty firmy Bosch. Jak wynika z raportu przygotowanego przez serwis Okazje.info, na dwadzieścia najczęściej wybieranych zmywarek aż dwanaście było stworzonych przez tego producenta. Wśród pięciu pierwszych miejsc rankingu znalazło się, oprócz produktów Boscha, także po jednym oferowanym przez firmy Amica i Electrolux.

Pierwsza trójka najchętniej kupowanych zmywarek (Bosch SPS40E28EU, Bosch SPS 53E08EU, Amica ZWM 456 W) to produkty przeznaczone do mycia dziewięciu kompletów naczyń. W ogólnym zestawieniu top20 znajduje się jednak taka sama ilość zmywarek na dziewięć i na dwanaście kompletów (po 8 sztuk). Pozostałe miejsca w rankingu zajęły dwie zmywarki na 10 kompletów naczyń, jedna na 13 kompletów i jedna na 6 kompletów.

Najchętniej wybierani producenci zmywarek – maj 2012 r.

Wszystkie ze znajdujących się w top5 zmywarek Boscha należą do serii ActiveWater. Podstawą jej działania jest wielokrotne wykorzystywanie tej samej wody, która jest stale oczyszczana przez system trzech filtrów. Aby zmywanie było jeszcze efektywniejsze woda w zmywarkach AtiveWater wypuszczana jest z dysz w postaci bardzo drobnych kropelek, które dokładnie zraszają wszystkie naczynia.

Ilości ofert zmywarek w sklepach z podziałem na producentów, maj 2012 r.

Zmywarki Bosch wygrywają z produktami innych firm tak pod względem wybierania ich przez kupujących, jak i liczby ofert przedstawianych przez sprzedających. Zwycięzca rankingu top20 – Bosch – posiada aż 420 ofert sklepowych, daleko za nim jest Siemens (128 ofert) i Electrolux (115 ofert). Zmywarki Whirlpool to natomiast zaledwie 27 ofert, a produkty Amica – tylko 16.

Przydatne linki:

źródło: otosprzet/ Okazje.info
duże AGD - zmywanie, Rankingi