Bosch i jeszcze więcej świeżości w lodówce

Lip 04, 2014 autor:

Wydajna, bezszronowa technologia o nazwie No Frost oraz specjalna komora Hydro Fresh to cechy nowej chłodziarko – zamrażarki Bosch, przeznaczonej do zabudowy. Urządzenie to wykorzystuje ponadto elektroniczny system regulacji temperatury, dzięki czemu od razu możemy odczytać aktualne ustawienia i zmienić je przy pomocy zaledwie jednego przycisku! To właśnie taka specyfika pracy stanowi podstawę dla wspomnianych technologii, opatentowanych przez producenta.

Zalety wspomnianej komory Hydro Fresh, producent tłumaczy na przykładzie jabłek. Przechowywane w tradycyjnej lodówce stracą one świeżość i wartości odżywcze po około 50 dniach. W przypadku nowej lodówki marki Bosch, ich „żywotność” wynosi aż 120 dni! Służy do tego specjalny suwak, za pomocą którego można ustawić optymalny poziom wilgotności dla produktów znajdujących się w środku. Dzięki jej podwyższonemu poziomowi owocowe i warzywne zapasy na długo pozostaną świeże i zdrowe. Samo dno szuflady jest z kolei pofałdowane, co skutecznie chroni produkty przed zbierającą się wodą.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=gR6FPXdyEs4[/youtube]

Nowa chłodziarko-zamrażarka nadaje się ponadto do przechowywania tortów, wypieków i większych zapasów ryb, czy wędlin. Ukłon w stronę tego rodzaju produktów stanowi wyposażenie jej w specjalną strefę VarioZone,  umożliwiającą dowolny podział wnętrza zamrażarki, dzięki wyjmowanym półkom i szufladom. Sugerowana cena detaliczna wynosi na dzień dzisiejszy 4350 złotych.

materiały prasowe

materiały prasowe

duże AGD - chłodzenie