Bosch SmartCool Color i nowa paleta barw

Sie 25, 2014 autor:

Targi IFA 2012 były dla producenta firmy Bosch niezwykle istotne, a to za sprawą popularności linii lodówek o nazwie SmartCool Color. Co więcej firma przygotowała pewną akcję, która miała określić linię kolorystyczną kolejnych produktów wchodzących w skład tej rodziny. Zwycięskie barwy zostały wyłonione latem 2013 r. i są teraz dostępne w sklepach. Konsumenci mogą teraz wybierać pomiędzy limonkowym, granitem oraz espresso.

Warto przypomnieć, że urządzenia z serii SmartCoolColor należą do klasy energetycznej A++ i są wyposażone w wygodną, regulowaną czujnikiem funcję kontroli temperatury, pojemny CrisperBox z kontrolą wilgotności dla owoców i warzyw oraz technologię LowFrost, redukującą ilość nagromadzającego się lodu w zamrażarce. Dodatkowym ich atutem jest również ogromna pojemność, podkreślona oświetleniem LED, a także inteligentny rozdział miejsca z wieloma schowkami i miejscami do przechowywania żywności, a tym samym wydłużenia ich żywotności. 

materiały prasowe

materiały prasowe

Co ciekawe w nowym roku kalendarzowym, trzy nowe kolory są dostępne w wersji matowej. Poza wspomnianym espresso, limonką oraz granitem, Bosch wyszedł na przeciw oczekiwaniom konsumentów i poszerzył serię o dodatkowy kolor z wysokim połyskiem o nazwie Piano Black.  

duże AGD - chłodzenie