Bosch Sensixx’x DA50 – prasowanie proste jak nigdy

Sie 27, 2015 autor:

Bosch Sensixx’x DA50 dzięki pionowemu uderzeniu pary, daje możliwość odświeżenia garderoby bez zdejmowania jej z wieszaka. Prasowanie trudnych miejsc jak szwy ułatwia silny wyrzut pary o mocy 190g. Tym samym Bosch skonstruował kompletne urządzenie pielęgnacyjne, dedykowane każdej garderobie.

Żelazko zostało bowiem zaprojektowane w ten sposób, aby manewrowanie i doprasowywanie trudnodostępnych miejsc, jak na przykład tkanina wokół guzików, suwaków czy mankiety odbywało się bez większego wysiłku. Specjalny kształt ceramicznej stopy CeraniumGlissee z trzema strefami rozmieszczenia kanałów parowych oraz niezwykłą odpornością na zarysowania sprawia, że żelazko z łatwością przesuwamy po każdej tkaninie.Do tego dochodzi jeszcze pięciostopniowa regulacja temperatury, a także ilości wytwarzanej pary oraz blokada kapania w niskich temperaturach.

materiały prasowe

materiały prasowe

Duża moc żelazka 2900W sprawia, że jest one gotowe do pracy niemal natychmiast po włączeniu Inteligentny czujnik dotyku SensorSecure tzw. sprawia, że urządzenie automatycznie wyłącza się po zdjęciu ręki z uchwytu oraz błyskawicznie nagrzewa po ponownym dotknięciu. Z takiego rozwiązania z pewnością ucieszą się osoby mające tendencję do robienia dziesięciu rzeczy naraz. Żelazko Bosch znajdziecie w porównywarce cen Okazje.info.

małe AGD - pielęgnacja