Bezworkowy odkurzacz Dyson DC33c Mattress

Paź 06, 2016 autor:

Dyson DC33c Mattress to odkurzacz bezworkowy. Marka Dyson od momentu wynalezienia technologii cyklonowej nieustannie ją doskonali, a tunel powietrzny w odkurzaczu DC33c został tak wyprofilowany, że sprawniej wyłapuje mikroskopijne cząsteczki brudu, nawet te o wielkości zaledwie 0,5 mikrona. Odkurzacz jest wyposażony w unikalny centralny system sterowania, a w omijaniu wszystkich przeszkód pomaga mu przegubowe podwozie oraz centralnie umiejscowiony punkt obrotowy. System jezdny oparty jest na kuli – jest to tzw. technologia Ball. Do odkurzacza jest dołączony zestaw ssawek, a w tym ssawka do czyszczenia materaców, ssawka Combi, ssawka do sprzątania schodów i tapicerki. Opróżnianie zbiornika jest bardzo higieniczne, za pomocą jednego przycisku. Pojemność zbiornika na kurz wynosi dwa litry. Moc na końcówce ssącej wynosi 259 airwatów. Kabel ma długość 6,5 m, co oznacza zasięg pracy 10 m. Moc silnika to 840 W, a waga odkurzacza to 7,5 kg. Jego głośność wybosi 77 db. Odkurzacz posiada filtr klasy S typu lifetime oraz filtr przedsilnikowy gąbkowy zmywalny. Rura jest lekka, dwuelementowa, rozsuwana. Odkurzacz jest dostępny w kolorze żółtym.

odkurzacz cyklonowy

okazje.info.pl

Odkurzacz posiada dodatkowo ssawkę New Dual Mode Floor Tool – uniwersalną ssawkę z przełącznikiem dywan – podłoga i regulacją siły ssania. Z kolei ssawka combi to idealna ssawka do sprzątania w trudno dostępnych miejscach, która perfekcyjnie nadaje się do sprzątania samochodu.  Ssawka do sprzątania schodów jest wyposażona w dwa rzędy włosia i idealnie nadaje się do usuwania zabrudzeń. Ssawka Dyson Mattress Tool to ssawka dzieki której wyczyścimy bardzo dokładnie swoje meble tapicerowane, materace, schody czy po prostu dywan z najcięższych zabrudzeń. Posiada szeroką na 19 cm, lekką końcówkę. Rura Dyson Telescope to z kolei sprawdzona, ultralekka rura, ważąca jedyne 440 g, która jest wykonana z najlepszej jakości poliwęglanów. Posiada regulację, dzięki której użytkownik może dopasować długość układu ssącego do swojego wzrostu lub wykonywanej czynności. Zastosowana w odkurzaczu technologia Ball oznacza natomiast, że umocowany na gładkiej kuli o osiowym łożysku odkurzacz ma niższy środek ciężkości, dlatego łatwiej nim sterować, nie zaczepiając o kanty i nie tracąc sterowności na dywanach o długim włosiu. Odkurzacz jest wyposażony w unikalny centralny system sterowania. W omijaniu sof i bezkolizyjnym pokonywaniu ostrych zakrętów pomaga mu przegubowe podwozie i centralnie umiejscowiony punkt obrotowy. System Clear bin oznacza zaś, że nie trzeba kupować worków, można zobaczyć jak doskonale działa Dyson, zawsze można określić kiedy jest pełny, łatwy do opróżniania, można zauważyć i wyjąć przypadkowo wciągnięte przedmioty.
Odkurzacz Dyson zatrzymuje kurz w środku dzięki czemu na zewnątrz wydostaje się czyste, bezzapachowe powietrze. W rzeczywistości, powietrze wydostające się z odkurzacza jest czystsze nawet niż to w pomieszczeniu. Działanie opatentowanej technologii cyklonów Dyson nie opiera się na workach. Zamiast tego, odwirowuje ona powietrze z taką prędkością, że siły odśrodkowe kierują kurz i brud bezpośrednio do przezroczystego pojemnika. W przeciwieństwie do innych odkurzaczy, odkurzacze Dyson nie tracą siły ssania. Żadnych niewygodnych ruchów.

małe AGD - sprzątanie