BEKO WMY 81243 PL PTLMB1 – idealna pralka dla dużej rodziny

Lip 22, 2016 autor:

Mając dużą rodzinę pierzemy często nawet kilka razy w tygodniu. Dlatego też kupując pralkę postawić musimy na sprzęt zarówno wydajny, jak i niezawodny. Taka właśnie jest Beko WMY 81243 PL PTLMB1!

Pralka idealna dla dużej rodziny

Przy zachowaniu wymiarów standardowego urządzenia oraz głębokości 54cm do dyspozycji mamy aż 8kg wsadu. To wystarczająca ilość nawet dla kilkuosobowej rodziny. Z racji, że prać będziemy bardzo często powinniśmy mieć na uwadze również ekonomię. Tutaj produkt Beko wypada doskonale, oferując klasę energetyczną A+++ oraz około 9900 rocznego zużycia wody. Co więcej sprzęt pozwala na osiągnięcie maksymalnej prędkości wirowania na poziomie 1200 obrotów na minutę. Dzięki temu mamy pewność, że nawet z najgrubszego koca, cała woda zostanie dokładnie odwirowana. Co więcej, dzięki zastosowaniu drzwiczek o większej średnicy, wynoszącej 34 cm, nie będziemy mieć problemów z jego wyciągnięciem.

Pranie zawsze idealne

Do wyboru mamy jeden z szesnastu programów prania, w skład których wchodzą wszystkie najbardziej popularne takie, jak pranie ręczne, syntetyczne, eco itd. Dodatkowo do naszej dyspozycji znajdziemy także program szybki oraz BabyProtect. Mający na celu ochronę delikatnych tkanin w ubrankach dziecięcych. Sterowanie odbywa się za pomocą pokrętła oraz dużego intuicyjnego wyświetlacza.

Miłośników włochatych zwierząt, które lubią gubić sierść z pewnością ucieszy możliwość skorzystania z funkcji Pupil. Po jej uruchomieniu nie będziemy musieli się już martwić o sierść pozostałą na naszych ubraniach. Zostanie ona skutecznie wypłukana w trakcie prania. Producent wyposażył swoją pralkę również w specjalną niklowaną grzałkę. W odróżnieniu od tych ceramicznych jest ona znacznie odporniejsza na zniszczenie. By sprzęt był możliwie najtrwalszy zastosowano tutaj silnik inwerterowy. Zapewnia on nie tylko cichą pracę i dobre osiągi, lecz także jest znacznie odporniejszy na zniszczenie.

Pralka Beko łączy w sobie wszystkie najważniejsze cechy, takie jak trwałość, niezawodność oraz ekonomia, z tego powodu z pewnością sprawdzi się u każdej dużej rodziny.

duże AGD, duże AGD - pranie