Beko WKB51022 – jedna z najmniej awaryjnych pralek

Kwi 10, 2016 autor:

Przeglądając zestawienia najmniej awarjnych pralek na pierwszym miejscu znajdziemy model Beko WKB51022. Urządzenie to kosztuje tylko 780 zł, a może pochwalić się naprawdę dobrymi parametrami, w tym klasą energetyczną A++. Co jeszcze warto wiedzieć o wspomnianym produkcie marki Beko?

Pralki Beko WKB 51022 PL PTY

Pralka Beko WKB51022 ma wymiary 84 x 60 x 41,5 cm (wysokość x szerokość x głębokość). Jednorazowo mona w niej wybrać do 5 kg suchych ubrań. Prędkość wirowania odzieży w niej to maksymalnie 1 000 obrotów na minutę. Rocznie sprzęt ten zużywa średnio 148 kilowatów prądu, a wody do 7 700 litrów. Dla wygody użytkownika i zwiększenia ekonomiczności pracy urządzenia wyposażono je w nowoczesny system Aqua Fusion blokujący odpływ wody, a także w system ważenia wsadu pralki.

Beko WKB51022 – programy specjalne

Ciemne ubrania chronione sa przed blaknięciem poprzez program Dark Care. Z kolei odzież dziecięca i należąca do alergików powinna być prana w programie Baby Protect. Jeśli mamy psa, skorzystajmy z funkcji Pupil. Z jej pomocą z ubrań pozbędziemy się bezpośrednio w pralce sierści naszych zwierząt. I na koniec coś ważnego zwłaszcza dla posiadaczy dzieci lub właścicieli mieszkań w blokach, któzy nie chcą zakłócać ciszy sąsiadom. Chodzi tu o bardzo cichą pracę omwianej pralki Beko (hałas do poziomu maksymalnie 77 dB). Wszystkim natomiast przyda się opcja opóźniania pracy o nawet 9 godzin.

duże AGD - pranie