BEKO CSA24021T – najpopularniejsza lodówka w maju

Maj 08, 2016 autor:

W maju tego roku największą popularnością jeśli chodzi o lodówki cieszył się model Beko CSA24021T.  Wpływ na to miała z pewnością atrakcyjna cena produktu, która wynosi juz od około 850 złotych, ale także jego świetne parametry. Chodzi tu chociażby o klasę energetyczną A+, dzięki której oszczędzimy sporo energii czy o energooszczędne oświetlenie led które nie dość, że zużywa mało prądu, to daje też bardziej naturalne światło niż inne rodzaje lodówkowego oświetlenia.

Lodówki BEKO CSA24021T

Pozostałe parametry lodówki BEKO CSA24021T

Aby do naszego jedzenia nie dostały się bakterie, producent wspomnianego urządzenia Beko zainstalował w nim solidną, antybakteryjną uszczelkę, która jest stale wolna od szkodliwych mikroorganizmów. Gdy będziemy chcieli coś szybko zamrozić lub po prostu bardzo mocno schłodzić, z pewnością przyda nam się funkcja szybkiego mrożenia. Obok mocnych, szklanych półek zawieszono natomiast poręczny uchwyt na butelki, niezastąpiony w letnie dni, gdy chcemy mieć pod ręką dużo zimnych napojów.

Zamrażalnik w lodówce BEKO CSA24021T znajduje się na dole. WYmiary całego urządzenia to: szerokość – 54 centymetry, głębokość – 60 centymetrów, wysokość – 152 centymetry. W części chłodzącej przechowamy na raz 142 litry jedzenia, zaś w części mrożącej – 87 litrów jedzenia. Hałas wytwarzany przez produkt osiąga wartość maksymalną na poziomie 42 decybeli. Co ważne, w produkcie stronę otwierania drzwi można swobodnie zamienić, zależnie od ułożenia kuchni. I na koniec dwa ważne parametry czyli waga wynosząca 49 kilogramów i cena, o któej już wspominaliśmy, czyli około 850 zł.
duże AGD - chłodzenie