Amica – promocja „Oszczędne Chłodzenie”

Cze 27, 2012 autor:

Lato to ta pora roku, która przeznaczona jest zazwyczaj na promocję chłodziarek i chłodziarko-zamrażarek. Z tego założenia wyszła też firma Amica, która 18 czerwca ruszyła z akcją promocyjną „Oszczędne chłodzenie”.

Za motyw przewodni swojej promocji Amica obrała plusy, które znajdują się po literze oznaczającej klasę energetyczną. Wyróżniane są więc chłodziarko-zamrażarki mające oznaczenia A+ i A++, należące do serii Standard i Premium. Cała kampania ma nie tylko zachęcić do ich zakupu, ale także promować oszczędzanie energii, czyli chłodzenie z głową.

Nagrodami, jakie można zdobyć w ramach akcji, są:

  • 1 300 zestawów napojów Tymbark (15 l w zestawie);
  • 700 kart podarunkowych Duka (producent akcesoriów kuchennych);
  • 500 zestawów pojemników do przechowywania żywności Curver (3 pojemniki w zestawie).

Aby otrzymać napoje lub kartę podarunkową należy w okresie trwania promocji dokonać zakupu jednej z lodówek wymienionych poniżej, a następnie listem poleconym wysłać na adres producenta:

  • kserokopię dowodu zakupu zawierającego opis promocyjnego modelu;
  • kserokopię poprawnie wypełnionej karty gwarancyjnej;
  • poprawnie wypełniony kupon konkursowy znajdujący się na ulotce promocyjnej.

Dokumenty te powinno się wysłać w ciągu czternastu dni od daty zakupu lodówki (decyduje data stempla pocztowego). Ważne jest też, by zachować oryginały dwóch pierwszych pism. Osoby chcące dodatkowo otrzymać pojemniki na żywność powinny, oprócz wysłania zgłoszenia pocztowego, zarejestrować zakupioną chłodziarkę na stronie www.amica.pl/mojaamica.

źródło: Amica

Wszyscy zainteresowani będący osobami fizycznymi nie prowadzącymi działalności gospodarczej mogą wziąć udział w promocji wielokrotnie. Akcja trwa do 30.06.2012 r.Lodówki Amica biorące udział w promocji

Szczegółowe informacje dotyczące promocji znajdują się w regulaminie, który jest dostępny na stronie organizatora.

źródło: otosprzęt/ Amica
duże AGD - chłodzenie, Nowości